Oficiální fórum Czech Airlines Virtual.
By Dagger
Na to dnešní VFR - našli jste něakou ortophoto?
By oupa
Dneska se má letět v Dallasu. Florida až příští týden.
Na to feelThere jsem koukal, ale rok fotoscenérka z roku 2006 mě teda příliš neláká, to radši poletím na default :)
Stejně tak ten Dallas default FSX bude stačit. Ranch Southfork tam sice není, ale přibližně se dá najít podle GPS, tak bych navrhoval asi vrtulníky.
By oupa
Přikládám route pro cestu na Southfork.
V FSX vyzkoušeno, a všechny ty dálnice, nad kterýma vedou heli-routes tam jsou a dobře rozeznatelné.
By Dagger
Já se dnes nezúčastním. Jednak nemám čím (s vrtulníkem to neumím), jednak nad čím.

Uvidíme se příště.
By oupa
Jasně to není povinnost. Když se nesejdeme, nepoletíme, to dá rozum :)
By vinil
Ahoj, ja bych letel. V kolik je start? 1800z?
By vinil
Tak lette s nejakou cessnou, ne? To snad neni nic povinneho...
By oupa
[quote="vinil"]Tak lette s nejakou cessnou, ne? To snad neni nic povinneho...[/quote]

No samozřejmě že není :) .. 8 nm severně od Southforku je Colin County KTKI, tak klidně můžou letadla směřovat tam a tam se sejdem na sklenku bourbonu.
By oupa
Jardo, tak jestli bys uměl udělat Floridu od Fort Lauderdale po Key West, tak bychom ti byli neskonale vděční (a asi nejen my).
Hosting kdyžtak zajistím.
By Dagger
Jé, to jsi hodnej, ale já dneska fakt nepoletím. Ale něco pěknýho na tu Floridu (a FS9 kompatibilní) by bylo fajn. :)
By oupa
Jardo děkujem, v úterý z Dallasu odlítáme, tak to zkusíme.
Jinak na Floridu, možná vezmu za vděk starým dobrým TileProxy. Když ho teda uspokojivě rozchodím, zatím se bluruje i při 100 knotech.
By firlet
Ja se omlouvam, ze jsem nakonec na VFR neprisel, byl jsem odvolan sluzebne do zahranici, vratil jsem se az ted a zitra odjizdim na Slovensko do konce tydne, takze dnes preletim do Orleans a v SO a NE budu zase k dispozici ..
By Dagger
Přikládám fotky z dnešního přeletu do Louisiany a následné dopravy do hotelu (v New Orleans bylo moc draho).

(Vláďa bohužel jako UFO)
By vinil
Ja jen doplnim, jak ma vypadat ten trojuhelnik ;-)

Obrázek
By vinil
ja bych letel uz ve 20:00 loc, pokud s tim nemate problem... potreboval bych nejak dohnat drobny spankovy deficit
By Dagger
Z důvodu akutní nevolnosti rozhodně v osm nenastoupím, moc bych nesázel ani na pozdější hodinu.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12