Oficiální fórum Czech Airlines Virtual.
By SenorAmigo
Drazí příznivci virtuálního a reálného létání,

ve středu 18.4.2012 se bude konat od 19:00 loc ČSAv Meeting
v restauraci Nad Šárkou , což je zde

Obrázek

Zájemci o odpolední spotting na LKPR a vyzkoušení nových plošin pro spottery se hlašte zde a třeba se utvoří skupinka :).

Těšíme se na všechny fanoušky létání,
všichni jsou zváni

ČSAv Team
By Schindler
Bylo by to pěkný. Rád bych dorazil, ale je to v týdnu a návrat domu v noci, a pak zase vstávat na devátou do školy...chtělo by to uspořádat spíše někdy o víkendu, pro \"nepražáky\" :)
By oupa
Bédo rozumím, příště třeba dáme zase sraz o víkendu. Termín pro všechny neexistuje :)
By marenadl3
Tak já jako pilot za ČSAv si troufnu říct, že jsem z nejvýchodnější místa republiky (z ČSAv), ještě dále za Ostravou, takže Béďo, mám to trochu dále, než Ty.. :P :D
By Vanilla
Dá se na tom parkovišti u Mcdonaldu nebo na tom přilehlém parkovišti parkovat bez omezení?
By CSA075
Ahoj, U McDonalds vybiraji, muzes to nechat ale v bocni ulici a nebo jak je zastavka smer Dejvicka, tam se da take zaparkovat.
By Vanilla
Super, hlavně že bude kde zaparkovat :-)

Pavle, dorazíš? Napíšu PZ, KS aTS, OK mi psal, že by šel :-)
By CSA075
Ahoj, jj dorazim na 100%, ono je to takove malinko zmatene, jelikoz nekdo potvrzuje zde na foru a nekdo , jako ja na strance meetinku, kdyz se klikne na banner, tak se zobrazi stranka a tam se take hlasi lide :) ( jako ja ) :)
By svaton
hoj, jak je to stím spottingem? Pojede někdo?
By Vanilla
Rád bych i na spotting. Myslím, že kolem půl 5 (záleží jak bude ucpaná Praha) bych mohl být v Kněževsi u hřiště na tribuně :-)
By firlet
Ja spotting asi nestihnu protoze jsem skoro cely den ve Varech ale do hospody prijdu urcite...
By CSA075
Já budu až v hospodě, do 18 jsem v práci a pak 15 minut chůze :)
By Vanilla
Tak kolem 16:30 budu u Air Clubu nabírat OK a možná LK. Na tribuně v Kněževsi máme sraz s PZ, KS a TS.
Pokud chce někdo vzít, tak čekejte u Air Clubu nebo doražte na tribunu do Kněževse :-)