Oficiální fórum Czech Airlines Virtual.
By rc_czech
#99600
Obrázek

Jak je jiz zvykem CSAVirtual pro Vas pri prilezitosti Olympijskych her prichystala opet nekolik specialnich linek.
S Olympijskyma linkama se muzete podivat nejen do Londyna, a to hned na ctyri letiste (EGLL, SS, KK a LC), ale take vsude tam, kde se bude uskutecnovat Olympijske klani (EGPH, NT, CC, BB, FF a HH).
Za odlitane linky se muzete tesit na odznacek do Vaseho profilu, zlaty za vsech deset linek, stribrny za 8 a 9 odletenych linek a za 6 a 7 bronzovy.

Tim ovsem Olympijske litani nekonci....
Uživatelský avatar
By firlet
#99624
Sakrys ... ja chci porad nejaky ty plaketky .. to abych si preletel z BIKF do Prahy a zacal na tom makat :-D
Uživatelský avatar
By marenadl3
#99639
Já se nezúčastním, protože chci nějaké zlato, ale s tím mým Airbusem bych nepřistál v City a i v Cardiffu bych měl problém. :)
ATR nemám a navíc ho neumím, a Cessnou tam letět za ČSAv - to by moc dobré nebylo. :D
Uživatelský avatar
By firlet
#99640
To jsou jen same chabe vymluvy - ja jsem se taky ATR naucil i kdyz to letadlo z duse nesnasim a porad pada, ale odpustit si kvuli lenosti takove destinace jako treba Aspen nebo mensi letiste na Islandu to ja neee ...
Uživatelský avatar
By marenadl3
#99642
Tak mohl bych to zvládnout např. s Bombardier Learjetem, ale nevím, jestli ho najdu u ČSAv...
Vím, v reálu není... :D
Uživatelský avatar
By roadmonster
#99645
V EGLC lze bezpečně přistát i s CRJ700 (a ČSAv ho díky mně má :P), ale v reálu tam BAW lítá i s nějakým nenatankovaným Airbusem...
Uživatelský avatar
By marenadl3
#99646
Jojo, už jsem se čučel do \"povolených letounů\" -> Airbus A318. Zkusím to prubnout no, buď bude divert a nebo přistanu, jiná možnost není. Myslím si, že s autobraky na MAX a protitahy stylem fule-kule to půjde... :D :D
Uživatelský avatar
By Lapak
#99647
[quote="marenadl3"]Jojo, už jsem se čučel do "povolených letounů" -> Airbus A318. Zkusím to prubnout no, buď bude divert a nebo přistanu, jiná možnost není. Myslím si, že s autobraky na MAX a protitahy stylem fule-kule to půjde... :D :D[/quote]

Není lepší možnost si v klidu před letem zkontrolovat limity? :)
Uživatelský avatar
By marenadl3
#99649
Díval... ;)
Není lepší možnost si před napsáním příspěvku zkontrolovat smajlíky? :D
Uživatelský avatar
By roadmonster
#99694
Malé upozornění pro FSXisty - kdo si stáhnul scenérku EGNT zde, tak vězte, že se nesnáší s autogenem, což poznáte hned při uvolňování dráhy po Bravo, které je zarostlé stromy. Ty ostatně najdete i všude možně jinde po letištní ploše.
By dan542
#99705
Povolí mi někdo ty lety přes OnDemand, když si tam o ně jako tréningové zažádám? Test na SFO už jsem udělal (20. 7.), o povýšení jsem zažádal taky, ale Tomáš Bína na mě pořád nemá čas... a to bude teprve první let s ním, takže než budu mít SFO, tak OH skončí :(
By rc_czech
#99707
Treninkove lety nejsou od toho, aby si na ne vylital pul evropy. Cisci varianta je zpetna validace letu, pokud na se tom predem domluvis se svym instruktorem.
By dan542
#99708
No Tomáš Bína mi psal, že lety mi povolit nemůže, ale že můžu zkusit tréningové lety OnDemand. Takže se s ním mám domluvit, zaletět to s Šemíkem jako by to bylo v ČR/SR a až budu SFO, tak si to od něj nechat zvalidovat?
Uživatelský avatar
By Schindler
#99709
Čau,
už si to nepamatuji, ale když jsi FO, tak přesto tu linku letět můžeš, ale nezapočítají se ti hodiny, ale jinak by ta linka měla normálně fungovat...?

A nemáš kam spěchat, jsi tu tuším od dubna/května a než uděláš SFO, tak to taky může chvilku trvat, třeba taky půl roku, v klidu lítej, a pak \"přídávej těžší závaží\". :)
By dan542
#99710
A budu za to mít odznáčky? :)

Půl roku? Blbost! VOR/DME, NDB/DME i holdingy jsem se už naučil, takže teď stačí jenom zkušební let s TB a pak už jenom ta zkouška, co mi na tom může trvat půl roku? Jestli chceš, připoj se na OBS a odzkoušej si mě přes Skype nebo privátní chat.

Jo a do zahraničí normálně létám, ale chci si to zkusit i s ČSAv...
Uživatelský avatar
By Schindler
#99719
Hlásím chybu, při plánování ve flightplanneru se vyskytuje chyba, že EGLC se nachází v Rusku a blbě to počítá palivo(viz. obrázek) - A to jsem to chtěl zrovna poprvé vyzkoušet, jak to funguje :P
Uživatelský avatar
By dan21
#99721
Taky jsem na to koukal jako blazen :-) ale let funguje normalne, palivo stejne jako na jine londynske letiste...
By oupa
#99722
A už je to tu zas...
Obecna poznamka: Pokud neco nefunguje a chci to pokud mozno rychle dat vedet a doufat v opravu, tak napsat o tom na forum, je ten nejhorsi a nejpomalejsi z moznych zpusobu.
Uživatelský avatar
By marenadl3
#99727
Hele, Béďo, tohle bych neřešil, když není nějaký bod v AIRACu ČSAv (1203), tak tě to hodí do Afriky.
Aneb \"don´t worry, be happy\"... ;)
Uživatelský avatar
By Čondra
#99748
Kde jsou ty doby, kdy se o ty tratě u ČSAv aspoň někdo staral :D
By oupa
#99752
Problém s tratěmi vůbec nesouvisí, a navíc byl opraven cca 20 minut po reportování.
Uživatelský avatar
By marenadl3
#99886
Tak, já jsem právě dolítal všechny destinace a těším se na zlatou plaketku. :)

Tímto děkuji lidem, co tuto \"aktivitu\" vymysleli. :)
Musím říct, že se mi to velmi, velmi líbilo, navíc United Kingdom posetý řídícíma po celou dobu eventu.. Moc krásné. :)
Kromě sekání mého PC, což jsem překousnout musel (ale to není ničí vina :D ) bych dal pět hvězd.
Hoši, díky, bylo to skvělé, čím více takovýchto \"akcí\" bude, tím lépe! :)
Uživatelský avatar
By firlet
#99899
Tak ja doufam, ze jsem nic z Olympicnicu nezapomnel zaletet a zlata plaketka spadne z nebe, nebot jsem prave ted doletel posledni linku :-) Byl to super napad a jen vic takovych .. dekuji vsem planovacum a managerum za vymysleni akce :-)