Oficiální fórum Czech Airlines Virtual.
By peewee5
#103011
Ahoj, letní chartery skončily v říjnu, tak bych se chtěl zeptat, jestli se plánují nějaké zimní destinace (i unreal).
Uživatelský avatar
By SenorAmigo
#103022
Budeme se snažit zjistit, co nejvíce těch realných. Egypty, Tuniska, lety z Islandu zůstávají. Kdyby někdo objevil, nějaký na který zapomeneme, nechť nám dá vědět.
Ona totiž skončila pltnost celého letního letového řádu, tak chvíli strpení než se na to mrkneme a trošku to aktualizujeme :).
By Jakub Ninger
#103024
[quote="SenorAmigo"]lety z Islandu zůstávají[/quote]

Ty už reálné nejsou, jelikož Iceland Express ukončil spolupráci s Holidays Czech Airlines.

[quote="iDnes.cz"]Iceland Express minulý týden oznámil svůj konec a převzetí společností Wow Air, tím skončila i spolupráce s Holidays Czech Airlines. Kvůli nezaplaceným poplatkům stále zadržuje letiště v Keflavíku jedno z letadel HCA.
Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/csa-konci-spo ... oprava_neh[/quote]
Uživatelský avatar
By CSA075
#103029
je to tak, lety obsluhovane z baze na Islandu jiz HCA neleta, jak psal Filip, zkusime zjistit aktualni stav, proto opravdu poprosime o male strpeni
By peewee5
#103030
Ok. Neuvažujete i o \"supportu\" některé ze sportovních akcí? Začaly třeba světové poháry v lyžování a bylo by docela zajímavý proletět se po Evropě do ne úplně obvyklých míst.
Uživatelský avatar
By SenorAmigo
#103036
Popravdě, já v současné době vůbec takovéto věci bohužel nestíhám sledovat. Ale když napíšeš konkrétní návrh akce a seznam destinací, tak to určitě můžeme prodiskutovat a ostatní piloti se můžou vyjádřit, jak by se jim to líbilo.