Oficiální fórum Czech Airlines Virtual.
By oupa
#105061
Co technika, ale ta první GF destinace je dost dobrá na začátek!
Radku bylo by fajn přidat odkaz na scenérku té Aosty.
A modlit se za slušné počasí :)
By peewee5
#105076
Ahoj, odstartuje z LIMW A320 s paxama a cargem podle Šemíka? > TORA/TODA/ASDA 1499/1719/1569. Přijde mi, že tohle dá jenom A318 (ale možná se pletu).

Existujou nějaký mapy?

Díky za info
Uživatelský avatar
By SenorAmigo
#105093
Tak pax a cargo sebou nemusíš vozit, to záleží jak ti budou vycházet tabulky.

Zároveň si také vyzkoušíme let na IFR neřízené letiště (Aosta Info) :).
By radbrad4
#105094
[quote="SenorAmigo"]...let na IFR neřízené letiště...[/quote]

Takových je spousta i po Německu, cestou do Innsbrucku jsem potkal třeba Eggenfelden :-). Nemá sice klasickou ATZ, ale jakési "CTR", které je prostor třídy F...
Uživatelský avatar
By Marty
#105097
[quote="oupa"]Co technika, ale ta první GF destinace je dost dobrá na začátek!
Radku bylo by fajn přidat odkaz na scenérku té Aosty.
A modlit se za slušné počasí :)[/quote]
No dnes kolem 13 hod tam hustě sněžilo a byla viditelnost 200 m. Fak slušné...:-) !
Uživatelský avatar
By SenorAmigo
#105098
[quote="radbrad4"][quote="SenorAmigo"]...let na IFR neřízené letiště...[/quote]

Takových je spousta i po Německu, cestou do Innsbrucku jsem potkal třeba Eggenfelden :-). Nemá sice klasickou ATZ, ale jakési "CTR", které je prostor třídy F...[/quote]

Jo vím, měl jsem tu čest na to psát VŠ práci. Dokonce jsou i v Norsku, Anglii atd. V Německu to mají trošku originálně vyřešené dočasným prostorem třídy F. Jen jsem to poznamenal, protože s Boeingem jsem tam ještě neletěl :) a teoreticky by nás v tom neřízeném prostoru nemělo být tolik a jelikož to je neřízený prostor tak bude potřeba dbát pozornost na okolní provoz a podávat informace o naší poloze.
By Petr0007
#105266
Ahoj dostal jsem takový nápad jestli by nebylo možné zařadit nějaké exotičtější letiště v blízkosti zimních středisek. Napadli mě letiště: LEGR (letiště Granada) pod pohořím a ski areálem Sierra Nevada; EGPE (letiště Inverness) 70 km od Ben Nevise ve Skotsku; ENSB (letiště Svalbard) nejsevernější Evropské letiště na Špicberkách; URSS (letiště Sochi) v dějišti ZOH 2014; LRSB (letiště Sibiu) u zimních středisek v Rumunsku. Popřípadě EDDM jako přístupový bod do GA-PA. To ale není zas tak moc exotické ...
Uživatelský avatar
By firlet
#105285
Tak mohli bychom priradit neco jeste k sekci Slovensko, kde je nyni je LZTT a prodlouzit event dejme tomu do 30.3. ...
By oupa
#105288
Exotika se mi líbí, asi bych tyhle návrhy doporučil řešit třeba nějakou slevou v OnDemand. Na charter to podle mě přímo není.
Uživatelský avatar
By roadmonster
#105444
Já vím, že jsem s tím možná už trapný, ale co LFLJ? :) Za mírný poplatek k tomu ČSAv půjčím DHC6, co mi stojí na dvoře ještě v barvách Air Prague :D
Ale jinak bych chtěl poděkovat staffu za výběr letišť, konečně tu máme něco zajímavějšího, než Burgas a obrovské placky v poušti: LIMW i LIPB mají krásné steep-divy do údolí...
Uživatelský avatar
By firlet
#105447
Tak ja si to budu psat a na konci tour jak mame jen slovensko vyrobim na tyhle on demand letiste specialni slevy ... proc ne - me to taky laka si tam zaletet necim mensim nez je 737 ale pro mainstream to nebude :-)

R.
By oupa
#105894
Stejně nechápu, že není GF do Chambéry, Grenoble je celkem nuda ne?
// EDIT: aha, uz to probehlo, tak pardon priste se ozvu driv :)
Uživatelský avatar
By roadmonster
#105971
Oupo, s tím LFLB budeš stejně zklamanej - scenérka, co jsem našel zde, totiž neopravuje tu největší prasárnu default FSX LFLB: stromy na pojížděčkách a apronech. Prostě zapomněli plochu letiště zabanovat pro autogen... a upřímně nevím, jak se vyrábí .agn soubory pro FSX, ačkoliv jsem už viděl i free scenérku, co je obsahovala (LIMW, myslím).
By Petr0007
#106390
Ahoj mám opět stejný problém. Nemáte někdo scenérku Sionu pro FSX ? Předem děkuju za odpověď.
Uživatelský avatar
By firlet
#106394
Já jsem těžce pracující, tak jsem si to dovolil koupit :-) za tech asi 19 doláčů .... ale co je k prodeji určitě bude k dispozici i \"jinde\" ....