Oficiální fórum Czech Air Force Virtual.
Uživatelský avatar
By POndrej
#129316
Důležité!
Po vyhodnocení seznamu pilotů CEFv jsem dospěl k závěru, že pokud to máme někam dále směřovat je potřebova všechny piloty registrovat. Proto vyzývám všechny piloty uvedené na seznamu na stránce http://cefvirtual.cz/pilots.php aby, pokud mají zájem nadále létat pro CEFv, se zaregistrovali na webu http://cefv.9e.cz/ a pokud ještě nejsou registrovaní aby tak učinili v co možná nejkratší možné době. Zároveň by rád při této příležitosti podotknul aby nově se registrující dbali na vyplňování všech údajů při registraci. Je to nezbytně nutné pro správný chod a poté následné informování jednotlivých pilotů formou e-mailu. Termín pro nové registrace je do  1.5.2017 23:59:59. Netýká se pilotů již registrovaných.

Díky
Naposledy upravil(a) POndrej dne 24 dub 2017, 09:11, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
By Schindler
#129317
Za mě Ondro jeden dotaz? Je nějaký důvod, proč běží registrace mimo oficiální stránky CEFv? Já jen, že pokud bych byl nabádán se zaregistrovat do takového systému, tak bych to neudělal, zaprvé kvůli vzhledu 90 let, zadruhé kvůli jakékoliv neošetřenisti vstupu, proto mnou prázdná registrace (tuším) s ID 43, za kterou se omlouvám a v neposlední radě kvůli zadávání údajů na stránku, která podle mě oficiálně nemá s CEFv nic společného. Docela bych se bál, jak jsou moje data zabezpečena, a jak s nimi muže být nakládáno :) ... Nevím, k jakému účelu to slouží, ale jako člověk z oboru bych se od takové stránky rychle vzdálil, nepůsobí seriózně. I když musím uznat, citáty pěkné :D
Uživatelský avatar
By POndrej
#129319
Ahoj, chápu. Je to mimo oficiální stránky cefvirtual.cz z jednoho prostého důvodu. Zatím běžíme v testovacím režimu. Údaje? Jako myslíš VATSIM ID (veřejný údaj) jméno a příjmení a e-mail (který si notabene můžeš pro tyhle účely založit jakýkoliv)? Heslo k VATSIM účtu nikdo po tobě nechce. Co se týče přihlášení a zaslání prázných údajů, to není problém ošetřit, ale dostanu se ale k tomu jen ve chvíli kdy malej spí a to je sporadicky a nebo když nezlobí ... ještě sporadičtější. Pod cefvirtual.cz se to přesune, ale to záleží na OG spíš než na mě. Na citáty se vykašli, ty jsou tam jen proto, že je to free verze hostingu. A vzhled neřeš. To není nic pro oko náročného designéra, má to plnit to k čemu je to stvořeno, bez příkras.