Oficiální fórum Czech Air Force Virtual.
Uživatelský avatar
By Datum13
#119470
[quote="Michal Zíka"]
Dnes i zítra můžu ;)

Petře, jakým programem jsi to natáčel ?  zřejmě bude co letadlo to jedna kamera + klidně 3tí letadlo čistě jen filmovací.

2x Gripen
1x civil
1x kameraman + fotograf
[/quote]
Michale kameraman a kamera staci jenom jedna. V FSX použiješ v view přepnout na pilota v blízkosti a vybereš volackou. Takže ty pohledy bude mít  Petr od kazdeho ;)
Uživatelský avatar
By Gelba
#119489
Je potřeba natočit:

GRIPENI
1) Záběr na hotovostní gripeny na stojánce v klidu.
2) Pojíždění na dráhu (ideálně z nějakého podhledu)
3) Start ve dvojici (klidně na víckrát, respektive z více pohledů)
4) Nějaký manévr ve stoupání
5) Samotný let ve formaci (takové ty různé pohledy ze závěsníku a podobné k...iny)
6) Samotný zásah
7) Let ve formaci s dopravákem
8) Odpoutání z formace (takový ten efektní odval)
9) Přistání v čáslavi

DOPRAVÁK
1)Nějaký pohled do cocpitu
2) Nastavení sqwawk na odpovídači
3) Přeladění na nouzovou frekvenci
4) Pohled na Gripena z kokpitu
5) Záběr na celou formaci

KOMUNIKACE
1) Gripeni: vzlet, vektorování, návrat
2) Dopravák: ztráta spojení
3) Dohromady: nouzová frekvence

Určitě se to bude muset natočit na víckrát. Já nejsem schopen s vámi natáčet - střih si snad udělám, podle toho jak dlouho budu žvanit.

Pokud s tím natáčením bude problém, musíme se rozhodnout zda to risknout a letět to z Petrova počítače, s tím že by to byl pohled leadera (MZ), eventuelně jen prezentace.
Naposledy upravil(a) Gelba dne 11 led 2015, 20:00, celkem upraveno 1 x.
#119530
Začínám to mít poměrně hodně nabyté z důvodu práce na simu atd. Takže by to chtělo malinko pohnout ať se to taky stačí sestrihat, dodabovat. Možná ze by jsme to mohli natočit offline jenom přes hamachi ať to vypadá pěkné. Připadne ATC by se dalo udělat přes TS a udělat nejakej záběr z ES jak vypadá SQ7600 na radaru? Popřípadě nejakej záběr online v ES kdy je vidět všechny tři pohromadě ve formaci?
#119536
[quote="Ondřej Gelbič"]
Jo ten záběr z ES by byl pěknej, pokud na to bude čas...Je potřeba to dodabovat někdy když nebude provoz na frekvenci..z TS je to moc čistý zvuk.
[/quote]
Dá se zkreslit v audacity, klidně provedu.
#119614
Soiftware pro natáčení jsem si instaloval tento. http://help.twitch.tv/customer/portal/a ... r-software

Návod byl i tady někde na fóru.

Večer si doinstaluji všechny addony, které jsou třeba pro veškeré prezentace a mrknu i na gripena. Ještě nějakou jinou stíhačku mám vzít?

Jakmile to bude, ozvu se a okamžitě začneme natáčet. Hamachi nemám. Je někde návod jak to přesně instalovat a zapojit, aby mi šlo i FSInn a i Hamachi?

BP
#119646
Hamachi je jednoduchej prográmek, kterej má za úkol akorát spárovat naše PC jinak to jinej význam nemá,  slunecnice.cz  - někdo říkal,že se musel registrovat, nevim jak je to ted na novo, ale instaloval jsem to před půl rokem a šlo mi to v pohodě, po zadání emailu.

Gripena od alphasim tušim, a pouze to nainstaluj, pak to překopíruješ packem, kterej máme - aby knihovna Gripenů byla stejná na všech PC.

Jdu se podívat na ten tvuj natáčecí softík...
Zítra byste někdo měl čas na natáčení ?
#119709
NEDĚLE 18.1. 1500LOC se uskuteční natáčení na promo video.

Předběžně se účastní :
Michal Zíka
Petr Bílý
Ondřej Plechatý
Vojtěch Javorský

... někdo další ?
Stačí FSX + hamachi, budeme to natáčet pouze v session, cca 1,30hod

letadla : L-39,L-159,Jas-39, Default B738 kvuli vyšší FPS.
Většina bude natáčena z kokpitu Gripena tudíž nepotřebujem propracovanej kokpit B738ky, nato bude další natáčení.

Na defaultní 738 by se šiknul nějakej repaint, mužete něco navrhnout a zaslat link pro download ?  pouze překopírujeme původní repaint WHITE abysme to měli všichni stejný.

14:30LOC sraz na TS3.
Naposledy upravil(a) Michal Z. dne 18 led 2015, 14:14, celkem upraveno 1 x.