Oficiální fórum Czech Air Force Virtual.
Uživatelský avatar
By janrippl
#121665
Již několik dní pracuji na spuštění mého vlastního projektu Letecké Záchranné Služby a Letecké Služby Policie České republiky na území Plzeňského kraje v rámci sítě Vatsim. Protože tyto služby mají asi nejblíže právě k CEF (Czech Air Force), které tuto agendu v reálu taktéž zajišťují, rozhodl jsem se pochlubit se s tímto mým záměrem právě zde v tomto fóru. V současné době disponuji stroji od firmy McDonnell Douglas MD 902 Explorer a to ve třech provedeních (verze pro Policii, Záchrannou službu, a civilní VIP transport). V tuto chvíli mám již téměř dokončenou livrej (repaint):
Obrázek
Uvažuji taktéž o zřízení vlastního dispečinku za použití QuteSccop, Mumble, či Teamspeak. Rád bych požádal o možnost využívání letiště Líně (LKLN) jako základnu pro starty helikoptér a další techniky. Brzy rovněž do služby zařadím i několik typů letounů, schopných přepravovat např. zdravotnický materiál a personál např. v při živelných pohromách (AN-2, Challenger 300). Jediným problémem jsou v tuto chvíli pouze příslušná zdravotnická zařízení coby scenerie pro X-Plane verze 9, který používám. Uvažuji proto že bych si v budoucnu nechal na zakázku vymodelovat např. Fakultní a voj. nemocnici v Plzni. Prozatím budu využívat nemocnice poblíž hranic s Rakouskem a Německem. Volací znaky pro helikoptéry jsem zvolil OK-ASP (Policie), OK-ASH (HEMS) a OK-ASV (civilní). Tak brzy nashledanou...
Obrázek
Uživatelský avatar
By janrippl
#122676
Zde přikládám odkaz na jednoduchý formulář k získání přehledu o případném zájmu létat LZS: http://goo.gl/forms/CXpw0GTXU3