Oficiální fórum Czech Air Force Virtual.
Uživatelský avatar
By Michal Z.
#123948
Zde zakládám téma, které je výhradně pro letiště Čáslav ...

Jelikož se občas s ATC opravujeme, které tam jsou vlastně dráhy, tak po updatu je to 13/31
Další doplňky, jak ke scenerce tak k mapám budem průběžně přikládat zde.
Naposledy upravil(a) Michal Z. dne 31 srp 2015, 00:04, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
By Pavel
#123950
Ahoj,
dodej oficiální dokumenty dokládající existenci rwy 14/32, prosím. Jelikož přístup k vojenskému AIP nemám, nemám to jak ověřit. V mapách CENOR, které pro řízení vojenských letišť zatím používáme (https://www.milais.org/pages/cenor.php), je dráha 13/31. Stránku pilotnav.com neznám, a její důvěryhodnost nemohu ověřit. Do té doby bude stále dráha 13/31 tak, jak máme v mapách a radaru.

PB
Uživatelský avatar
By Schindler
#123959
Asi máš na 99,9% pravdu. Říkají to také např. skyvektor a mapové podklady Google z roku. Dobrý postřeh :)
Uživatelský avatar
By Michal Z.
#123960
Jestliže fotomapa z google je starší než fotomapa z mapy.cz tak pak se omlouvam za spam :) ale jelikož  kurzy se ubírají tj. LKPR z 13/31 na 12/30 tak bude pravděpodobný, že to opravdu bude na LKCV ze 14/32 na 13/31 viz detailní snímek  fotomap z českýho portálu, je zřejmě patrný, že číslice jsou opravdu zaplátovaný a přepsaný.

Opravim úvodní dotaz. dík ;)
Naposledy upravil(a) Michal Z. dne 31 srp 2015, 00:04, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
By Pavel
#123961
No ne, já neříkám, že to tak není - jen chci předejít tomu, že to změníme, a bude to blbě. Ten skyvector mě taky zaráží, že tam má 14 s WEF 2015-08-20

PB
By bulik4lg
#123962
v LKCV je dráha 13/31. Byl jsem tam před měsícem.. A ta dráha, jestli se nepletu, tam je určitě dýl, než jen ten měsíc.
Uživatelský avatar
By Gelba
#123963
Ať je to tak či onak, podle mě dokud na našem jediném mapovém zdroji cenoru bude uvedena 31, měli bychom ji tak používat, neb by to piloty mohlo jinak mást, nehledě na skutečný stav.