Diskuze sdružující všechny mise Czech Air Force Virtual.
#120681
[quote="Petr Benda"]
No, stejně nahoru nemůžeme všichni najednou. Vzlítali jsme docela podle toho stanoveného pořadí. Já jsem letěl se zdržením kvůli tomu mikrofonu. Napříště bychom ale mohli třeba vzlítat v roji po čtyřech. První čtyřka by si zaletěla třeba overhead a navázala misí v prostoru, pak PAR a OSP. Druhá by zaletěla také overhead a letěla třeba na OSP, mise, PAR. Tím by se to, myslím si, zrychlilo i bez věže :)
[/quote]
Ano, nahoru všichní jít nemužeme, ale povolení můžeš mít i hodinu před letem a pak si jen zažádáš o taxi a vzlet.
#120682
Důvod proč jsme startovali po jednom, byl trenink hlavně komunikace, protože na tý to hoří nejvíc, jsou pak vyjímky, že někdo svůj stroj neuhlídá a letí jinam než by měl apod.
I já udělal nejeden průser - lítat na ruku, komunikovat a ještě se orientovat v prostoru neni jako sedět v A. B. nebo D., kde po vzletu zapneš AP,RNAV,LNAV a pak jen papouškuješ co ukazujou hodnoty v kalkulačce. Po několika letech jsem si musel přiřadit různá tlačítka přímo na páku abych stíhal alespoň 80% z toho všeho. Pokud se někdo nudí v simu, tak tady by ho to rychle přešlo :D

Akce výborná a byl bych pro nechat ten samej scénář a udělat to ještě jednou s drobnější úpravou.
TWR by opravdu bodla.