Koutek pro všechny, kdo používají tento moderní a silný nástroj.
Uživatelský avatar
By anhista
#129855
[quote="Pavel Brodský"]
Když si zavřeš chrome..

PB
[/quote]

Ou, super, tak pro příště..
Uživatelský avatar
By aldamat1
#129856
co se týče AI modelů ve v4, na fb TVS virtual jsem odchytl tohle (je třeba registrace na tom fóru). FSX/P3D jsem pověsil na hřebík, teď mám xpl, nedokážu tedy posoudit jak to chodí.
Uživatelský avatar
By Michal Z.
#129944
I já dlooooouho odolával z FSX na P3D ... a výsledek ? jak píše Maty, FSX muže do historického koutku ;)
Můj old PC s win7/64bit si lépe poradí s P3Dv4 než Xkrát upgradovaná FSX. FPS  30 až 50 a defakto vše na MAX (nikoliv ULTRA)
Jedinné, do čeho jsem investoval byl SSD disk (WD Blue 500gb) a ten mám čistě jen pro Prepar. Rozdíl oproti normálnímu disku je 1/5 času loadování všeho co je v simu a cca +10 až 15fps.
Shrnutí :
+++ FPS
+ Letouny NGX a B77X
+ Počasí Opus_v5
+ Scenerie
++ Grafika vč. počasí
+ Dynamika letu

Pro představu PC: Asus P5QSE, Intel X5460 (4x 3.8GHz), NvdGeForce ddr3 750GTX (4Gb), RAM ddr2: 8GB, SSD disk WD Blue 500GB, Win7Profess 64bit
Uživatelský avatar
By wolf.v
#132636
Ahoj, potřeboval bych poradit jakou mám koupit licenci, academic license nebo professional license za 199 dolaru raději bych moc neutracel a koupil academic license za 59,95 dolaru, rád bych létal na vatsimu, jakou licenci máte vy? Taky nevím jaký rozdíl je v těch licencích, chci tam pak koupit od pmdg 737NGXu, díky za radu/rady.
By martintlolka
#132637
academic je v pohodě.
Koneckonců už tomu je více než sto let, kdy nám jeden plešatý pán říkal - se učit, se učit, se učit ;-)
Uživatelský avatar
By Pavel
#132638
Ahoj,
rozdíl je čístě legální - stačí si přečíst EULA. Academic je určtěná pro akademickou půdu. Professional je určená pro profesionální/komerční výcvik pilotů. P3D nenabízí žádnou licenci pro domácí nekomerční použití, tzn ať vybereš jakoukoliv, tak to de-jure legální není. Ale klidně kup academic, nikdo to nikdy řešit nebude.
Nebo přejdi na nějaký lepší simulátor, s věrohodnějším letovým modelem, který nabízí i personal-use domácí licence. A navíc bys tam měl luxusní 737NG zdarma.

PB