Koutek pro všechny, kdo používají tento moderní a silný nástroj.
Uživatelský avatar
By JKol
#129986
When PMDG announced that they would be bringing the JS41 over to Prepar3D, fans were extremely happy – mostly as nobody was really expecting it to happen. With that said, development has been in full force as the first beta video of the PMDG JS41 has been released onto the web.

https://www.youtube.com/watch?v=ZGPUmWBSDvY

Asi jen PB může posoudit co tam je nového, nicméně, pokud se nepletu, vypadá to na podporu Garmin GTN navigací, což by bylo super!
Uživatelský avatar
By Pavel
#129998
Pěkné. V kokpitu prohodili umístění navigace a WX radaru (původně tam byla Honeywell GPS a ta byl u levého kolene pravého pilota, tam kam teď dali radar), jinak to vypadá beze změn. Spíš by mne zajímalo, jestli ten WX radar funguje (původní verze ho měla nefunkční, ale byl na to neoficiální mod, kterým se tam dal dát radar z Active Sky Next a vyšších verzí, což jsem s radostí používal). GTNka tam je pěkně od Flight1, to rozhodně chválím, jen by mne zajímalo, jestli je jako option použítí i původní navigace - protože ta Honeywell GPSka byla tak strašně divná a neintuitivní, ale přitom geniálně propracovaná, tak by byla škoda o ní přijít.

Já si P3D ještě nějakou dobu nezalétám, ale ve své FSX:SE mám stále původní JS41, a docela mám chuť s tím zase začít létat...

PB