VACC-CZ novinky, změny a oznámení.
Uživatelský avatar
By Jindra
#131612
Ahoj lidi! :D

V letošním roce se opět uskuteční osvědčená společenská akce u simulátoru DC-9 ve Vratislavicích nad Nisou.
DC-9 je kompletní, hotová, dokončená a má strašně moc malinkatých, ale důležitých detailů a je to vážně fajn. Nikdo z Vás, kteří už tu byli tuhle finální podobu našeho simulátoru nezažili, protože ty poslední drobnosti jsou v provozu pár týdnů. Někteří můžou zažít kinetózu, jiní se půjdou podívat, že se kokpit skutečně nepohybuje a let IFR v nízké dohlednosti a "na ruku" je extrémně vyčerpávající, protože uvidíte skutečně jen to pověstné "mlíko" a analogové přístroje jsou prostě analogové přístroje, poháněné skutečnou parou. :)
Navíc doufáme, že v termínu akce v omezeném provozu bude létat už i ta naše Zelenohnědá Potvora - MiG-21.

O co jde: akce je většinou na 2 večery, spíše společenská, létá se v podstatě neomezeně na simulátoru DC-9 - o kterém jistě všichni víte a nemusím ho představovat - za podpory řídících, pro které bude na místě rovněž vyhrazen (velmi luxusní) prostor. K dispozici bude smoke house (udírna/gril), nějaké to pivko/vínko a v halách u DC-9 a Miga se dá na karimatce a spacáku přespat. Hlavní den (pozdě večer) :D nejspíš vystoupí živá kapela Jimi Machazika, která předloni dokonce upoutala pozornost místní Policie. :)

Přesný formát akce zatím není možné odhadnout, přesto všechny, kdo mají zájem se zúčastnit prosím, aby se podívali do níže uvedené tabulky a potvrdili, popř vyvrátili účast.
Pokud v tabulce Vaše jméno není uvedeno, můžete se dopsat. Bohužel naše prostory nejsou nafukovací, takže si vyhrazujeme právo účastníky - mimo ty pozvané označené modře - přijmout jen na omezený čas. Určitě ale můžeme zaručit, že každý, kdo se do tabulky zapíše u nás bude vítán i kdyby to mělo být jen "na kukačku". Jsou tam také kolonky "Doma", pokud by někdo chtěl a mohl akci jako pilot nebo ATC doplnit svou účastí z domu.

Víme, že je to strašně daleko, ale potřebujeme to vzhledem k vytížení některých důležitých osob plánovat hodně dopředu, proto vyzvídáme už nyní.

Ještě bych rád dodal, že poprvé jsme šroubovákem do DC-9 rýpli 10.8.2013.. (první fotka). Možná by nebylo od věci zvolit právě tento víkend. Přecijen by to bylo přesně na den našeho polokulatého výročí (nostalgická kapka se mi objevila v koutku oka :) )

Tabulka zde:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... buW-dftVE/
Sponzoruje:
http://www.realsim.cz
Přílohy
DC-9-1.png
DC-9-1.png (1.62 MiB) Zobrazeno 1006 x
DC-9.png
DC-9.png (2.06 MiB) Zobrazeno 1006 x
Naposledy upravil(a) Jindra dne 03 kvě 2018, 02:38, celkem upraveno 1 x.
#131627
Jsem rád, že i když jsme se posledně bavili, že pro nás podobnou akci možná už neuspořádáte, protože zbylo plno nezaplaceného pití apod, tak že se nakonec akce koná znovu :) Dovolil jsem si přidat jednu kolonku poznámka a rovnou do ni napsal, že pokud budu, tak se jakožto místní můžu odebrat ke spánku do vlastní postele a to na svém bicyklu jako posledně a uvolnit tak spaní pro jednoho nebožáka, co by se nedostal :) Díky kluci!
Uživatelský avatar
By radarada
#131628
Ja jsem taky rad... protoze by to letos treba mozna aji mohlo vyjit - pro mne poprve :D
Tesim! Moc!

PS: Mam takove obycejne varhanky, tak, pokud by je bylo kam pripojit (jack 6,5) (nejaky zesilovac, oproti kytare a bicim by je jinak nebylo slyset), tak je rad vezmu!
Uživatelský avatar
By Jindra
#131631
[quote="Radomír Věncek"]
PS: Mam takove obycejne varhanky, tak, pokud by je bylo kam pripojit (jack 6,5) (nejaky zesilovac, oproti kytare a bicim by je jinak nebylo slyset), tak je rad vezmu!
[/quote]
Tak začni cvičit Olympiky Ráďo :) Aparátus bude.
Uživatelský avatar
By Jindra
#131725
Zdravím vespolek.
Termín akce byl vybrán 10-11.8.2018.
Předběžný nástin toho co se bude dít:
- pátek: příjezd "předvlny", tzn. kdo bude chtít - pozdě odpoledne. Trocha polétání, společenský večírek, večeře, hospoda(?)
- sobota: hlavní den - dopoledne výlet spojen s obědem (Ještěd apod., navrhněte) odpoledne a večer lítání, řízení, lehké popíjení, den završen koncertem (řekněme v 11 nebo tak něco)
- neděle úklid, odjezd
K dispozici bude bar s obsluhou, ale pouze v dopředu stanovených hodinách, to ještě upřesníme.
Další detaily později.
Těšíme se!
https://bit.ly/2KBwAnu