VACC-CZ novinky, změny a oznámení.
#131153
Údržba služeb VACC-CZ

Konečně se mi povedlo udělat si čas na údržbu a opravy, které na vás mají nějaký dopad:

- Aktualizace mapových podkladů
- Aktualizace fóra na poslední verzi
- Aktualizace wiki na poslední verzi
- Oprava zobrazování bookingů, které nefungoval, protože mají chybu v externí službe, která data poskytuje
- Oprava posílání emailových upozornění z fóra

Kdyby náhodou něco nefungovalo, tak dejte vědět.
#131670
Změna fóra VACC-CZ

Po zvážení se po několika letech pravděpodobně vrátíme k phpBB fóru. Současné fórum, na které předchozí IT migrovali, není vyhovující v řadě ohledů (např. GDPR) a jeho údržba mi způsobuje hodně bolesti, kterou už nechci trpět. Rovnou by se fórum mohlo dostat do nového kabátu a být tak konečně mobile-friendly a z 21. století. Kdyby se v nejbližší době migrace povedla, tak se toho nelekejte :)
#132362
ATC EXAMINÁTOŘI

Na vlastní žádost svou examinátorskou činnost ukončil náš drahý kolega Matej Quarda. Za celý staff i všechny zkoušené, mezi které jsem se opakovaně zařadil, bych mu rád poděkoval za tvrdou a nevděčnou práci, kterou se zkoušenými odvedl. Pevně se držel svých standardů kvality zkoušek a i díky němu mají naši řídící v Evropě velmi dobré jméno.

Matejovo místo při nejbližších zkouškách zaujme náš nový examinátor Jakub Kolář.
#132407
Vážení přátelé, dovolte, abych Vás informoval o změnách a novinkách ve VACC-CZ STAFFu, platných k 20.11.2019:

1. IT support
Druhou pozici IT asistent ACCCZ4 vedle stávajícího Aleše Matušíka nově obsadil Jan Syrový. Honza se již ve spolupráci s Bedřichem a Alešem podílí na některých projektech, jako je příprava nového VACC-CZ webu. Přejeme mu tímto mnoho energie a elánu při zvelebování našeho technického zázemí a podpoře divize.

Po dohodě s Jindrou Machalínkem, který se v současné době koncentruje na stavbu již druhého, velmi ambiciózního projektu reálného simulátoru, bude pozice IT konzultant zrušena a úkoly přerozděleny v rámci divize. Děkujeme tímto Jindrovi za usilovnou práci dlouhodobou podporu naší divize.

2. Pilot support
Po dohodě s Matyášem Svobodou, který je v současné době v reálném ATC výcviku a jehož nově nabyté zkušenosti v tomto směru bychom velmi rádi v budoucnu zúročili, jsme provedli změnu na pozici Pilot Support. Nově bude tuto funkci vykonávat Tomáš Kulhavý. Přejeme Tomovi mnoho úspěchů.
#132498
Vážení přátelé, dovolte abych Vás informoval o změnách ve VACC-CZ staffu ke 20.5.2020:

1. Events Coordination
Po mnoha letech usilovné dřiny a pilné práce se nás rozhodla opustit naše event manažerka Petra Ondráčková, které už přes její věděcký a rodinný život bohužel na VATSIM nezbývá z pochopitelných důvodů tolik času. Péťa obětovala VATSIMu a VACC-CZ Staffu za ta léta hodně času a odvedla kus skvělé práce, za což jsme jí moc vděční a doufáme, že s námi zůstane alespoň jako skvělá řídící a virtuální pilotka. Peťo, děkujeme!

Pozice event coordinatora se nově ujal Felix Riehle, Petřin zkušený zástupce, kterého jistě není nutné představovat. Felixi, hodně štěstí a sil!

Na pozici asistenta event coordinatora jsme jmenovali Tomáše Kulhavého, kterému tímto rovněž držíme palce a přejeme hodně sil!

Kontaktní e-mail na naše kolegy z eventového oddělení - events@vacc-cz.org se nemění, neváhejte je tedy kontaktovat s náměty na akce, případně s dotazy na ně. Změny se během pár dnů objeví i na webových stránkách v sekci STAFF.