VACC-CZ novinky, změny a oznámení.
Uživatelský avatar
By Jindřich
#128298
Tak nám chybí poslední třešnička na dortu, zato ovšem docela důležitá, ale hlavně náročná a to hlavně finančně - a sice projekce.
Půjde o true 270° o půměru 6m, výšce 3m s pěti full HD projektory a dvěmi monitory (do eybrow oken).
Proto se Petr rozhodl pokusit se finance sehnat formou startovače.

https://www.hithit.com/cs/project/2966/ ... ho-letadla

Za jakoukoliv pomoc, či sdílení, děkujeme!
#128302
Druhý den po spuštění kampaně máme na svém kontě 3% z cekového rozpočtu. Tempo je mírně pomalejší, ale věřím, že to hravě doženeme, resp. doženete. Mnoho lidí sleduje náš projekt a díky podpoře, která plyne i mimo naši HITHIT kampaň, jsme dnes byli schopni dát do výroby kompletní hliníkovou konstrukci na projekční plochu o rozměru 42m2. Tímto moc děkuji Janu Fialovi, kamarádovi pilotovi, budoucího majitele Tesly :-), který se o tuto možnost postaral.

Všem ostatním, kteří přispěli nebo alespoň šíří náš projekt, taktéž mnohokráte děkuji. Ještě vybereme 5000 korun a obratem objednáme desky, které přijdou přimontovat na hliníkovou konstrukci.

Díky

Petr Bílý
By PBily
#129075
Ahoj VATSIMáci,

kdo sledujete náš projekt, víte, že jsme u konce. hezky to shrnul redaktor Lánský https://goo.gl/DGOi6f

U konce jsme sice s naším výtvorem, ale tím vše začíná. Pro to, aby náš simulátor zůstal životaschopný, hledáme nové instruktory. Pokud máte někdo zájem o obsluhování, instruktorování a hlavně zábavu na našem simulátoru, neváhejte mi napsat. Ideálně na Facebook www.fb.com/CZDC9

Ještě odkaz na pár fotek: https://goo.gl/FpNByV

Petr
Uživatelský avatar
By Schindler
#129076
Já jsem bohužel mimo hru, ale každopádně z trochu jiného soudku. Docela dost jste se dostali do povědomí minimálně místních obyvatel. I když moji mámu nikdy letectví nijak extra nezajímalo, tak články o simu ráda přečte a rada by se tam ukázala, třeba i v rámci nějaké větší firemní akce, kdybyste něco takového dělali. U dědy na narozeninách moje prateta říkala, že  o tom slyšela a zminivala se o tom. Obecně od lidi,kteří se nikdy letectvím nezaobírali, tak jim to přijde velmi zajímavé a povedené a jsou tím fascinováni. Už tohle mi prijde stašně fajn, že jste v povědomí mnoha lidi :)
By PBily
#129099
[quote="Bedřich Schindler"]
Já jsem bohužel mimo hru, ale každopádně z trochu jiného soudku. Docela dost jste se dostali do povědomí minimálně místních obyvatel. I když moji mámu nikdy letectví nijak extra nezajímalo, tak články o simu ráda přečte a rada by se tam ukázala, třeba i v rámci nějaké větší firemní akce, kdybyste něco takového dělali. U dědy na narozeninách moje prateta říkala, že  o tom slyšela a zminivala se o tom. Obecně od lidi,kteří se nikdy letectvím nezaobírali, tak jim to přijde velmi zajímavé a povedené a jsou tím fascinováni. Už tohle mi prijde stašně fajn, že jste v povědomí mnoha lidi :)
[/quote]

Ahoj Béďo, to je dobře, že se o tomto projektu hodně mluví. A to jsme do reklamy (kromě 500 korun na Facebooku za propagaci článku v novinách) nedali vůbec nic. Prostě ani Tesla nepotřebuje reklamu. Když máš kvalitní produkt, lidi si ho najdou ;-)

Co se týká návštěvy, alespoň máš pro rodinu krásný narozeninový / vánoční dárek. Napiš mi mail.

Petr
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7