VACC-CZ novinky, změny a oznámení.
By PBily
#116411
[quote="Daniel Tuma"]
Pekne video, kdy zacnete zabudovavat zpet panely Petre?
[/quote]

No, brzy, velmi brzy ;-) Počítáme, že OVHD by mohl být na místě za pár dní. Motorový panel asi až po žárovkách. Radia - taky brzy.
By PBily
#116468
Ahoj všem,

dovoluji si sem dát malý update toho, co se děje s DC-9.

Naše hrdinka byla přestěhována do Liberce do hangáru. JM s PB na ní celý týden vyšívali. Klobouk dolů, protože opravdu makali od 8:30 do 24:00 každý den. Teď si kluci vzali volno a jeli se domů malinko vyspat, protože se vrátí hned pozítří (v neděli) a celý týden si zopakují.

Navštívil nás BS, který vypadal velmi unaveně a bohužel se z jakékoliv práce vykroutil. Je mu prý přednější spánek. Pokud nesjedná brzkou nápravu, byla mu přislíbena speciální hodinová sazba na simulátoru ;-)

Jak to u nás vypadá se podívejte zde: http://www.dc-9.eu/galerie/montaz-kokpitu-v-hangaru/

Další videa jsou ke shlédnutí zde: http://www.dc-9.eu/novinky/prestehovali ... o-hangaru/

Co se za celý týden odehrálo?
  • Fungují stěrače
  • Jsou zadrátována a vyvedena mimo kokpit skoro všechna světla (nebylo jich málo)
  • Je otestován automatický speed brake
  • Funkční podsvícení throttle quadrantu
  • JM odmontoval glare shield a pozapojoval vsechny dvetylka a kontrolky (resp. vyvedl kabely)
  • Na Glare shieldu jsou namontována arduina pro řízení spínačů a přepínačů
Naše myšlenky o budoucnosti kokpitu se stále formují. Důležité je, že nadšení neupadává, naopak přibývá. Jindra dnes po několika 15 hodinových směnách prohlásil, že se mu nechce domů.

Budete-li mít chuť, přijďte se podívat.

Petr
Naposledy upravil(a) PBily dne 22 srp 2014, 21:40, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
By CSA075
#116480
[quote="Pavel Brodský"]
PB od rána :-) Dnes jsem byl jeden den doma, mimo Liberec a už mám fakt absťák a těším se zpět do zelenomodrého kokpitu.

PB
[/quote]

Se ti nedivim, take mi to 4 dny chybelo....
By PBily
#116485
[quote="Pavel Kubáč"]
[quote="Pavel Brodský"]
PB od rána :-) Dnes jsem byl jeden den doma, mimo Liberec a už mám fakt absťák a těším se zpět do zelenomodrého kokpitu.

PB
[/quote]

Se ti nedivim, take mi to 4 dny chybelo....
[/quote]

Pavle, my se tu bavíme o DC-9 ;-)
Uživatelský avatar
By CSA075
#116488
[quote="Petr Bílý"]
[quote="Pavel Kubáč"]
[quote="Pavel Brodský"]
PB od rána :-) Dnes jsem byl jeden den doma, mimo Liberec a už mám fakt absťák a těším se zpět do zelenomodrého kokpitu.

PB
[/quote]

Se ti nedivim, take mi to 4 dny chybelo....
[/quote]

To ja moc dobre vim....  :D

Pavle, my se tu bavíme o DC-9 ;-)
[/quote]
Uživatelský avatar
By Schindler
#116557
[quote="Petr Bílý"]

Navštívil nás BS, který vypadal velmi unaveně a bohužel se z jakékoliv práce vykroutil. Je mu prý přednější spánek. Pokud nesjedná brzkou nápravu, byla mu přislíbena speciální hodinová sazba na simulátoru ;-)
[/quote]

Ajajaj, co to vidí oči mé takto po ránu. BS je po návratu opravdu opět unaven a první týden není některé dny až do večera doma. Zeptám se, s čím tam člověk jako já může vůbec pomoci, protože když jsem tam byl, tak netuším, jak bych byl napomocen.
#120583
[quote="Jindřich Machalínek"]
Tak už o nás píšou i noviny a 3.3. v 8:50 bude ČT v 8:50 vysílat živý vstup (předpokládám v rámci Studia 6). Masakr :)
http://liberec.idnes.cz/letecky-simulat ... -zpravy_tm
[/quote]

Bomba!!! Na mě to teď vypadlo v sekci Videa na webu idnes.cz. Zároveň je v diskuzi k tomu videu nabídka pomoci, to by se mohlo hodit, ne? A mediální hvězdou je i věrný čtyřnohý přítel.  :D
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7