VACC-CZ novinky, změny a oznámení.
By PBily
#120767
Přátelé,

jak jsem slíbil, v každém mém mediálním vstupu propaguji VATSIM ;-) Bohužel zatím nebylo moc prostoru. Ale nebojte, to přijde ;-)

Petr
Uživatelský avatar
By marenadl3
#120768
[quote="Petr Bílý"]
Přátelé,

jak jsem slíbil, v každém mém mediálním vstupu propaguji VATSIM ;-) Bohužel zatím nebylo moc prostoru. Ale nebojte, to přijde ;-)

Petr
[/quote]

Prý nebylo moc prostoru... Se na to dívám ve špitále na pokoji a za hodinu to běží minimálně posedmé.. Ale to je dobře. :D A taky jsem tam narazil na tramvaj, kterou jsem dělal na praxi ze školy (Inekon, jezdící teďka už v americkém Seattlu). :D
By PBily
#120771
Tak teď jsem to viděl ve zpravodajských blocích. Mluvím tam o Pavlovi a o VATSIMu. Jen mě mrzí, že jsem neměl prostor zmínit Jindřichovo jméno :-(

Musím se pro příště polepšit. Ale Jindra ví v jaké stresu jsem byl, takže mi to určitě odpustí.

Petr
Uživatelský avatar
By Michal Z.
#120772
Těch reportáží bude určitě víc, jen co vyjdete s hotovkou, tak Jindra bude určitě mezi prvníma :) Jinak Super - Stres plně chápu, já bych hodil tlamu už jen při nastupování do kabiny :D

Jo jinak ted jsem se dal na testování Milviz 737-200 a tak nějak v tom vidim o malinko mladší kokpit oproti vašemu Douglasu, AP-S77 čistej NON-RNAV :P a jako musim říct, že líbí. Konenčně nuda v kokpitu po vzletu nenávratně pryč. Jsi pilot ? - tak se starej.

letěl jsem VOR-VOR po nějakých vzdušných dálnicích, ted zapracuju na detailech = nepřímé VORy, ale pokud možno po trase.
Uživatelský avatar
By Datum13
#120786
[quote="Petr Bílý"]
Sem s nimi a hned ;-)
[/quote]

Link ne-existuje, a asi existovat nebude. Jak rikam jakmile dostanu fotky tak ti to preposlu. Jiz ted mam informace od majitele ze cena neni konecna ale smluvni ;)
Uživatelský avatar
By Datum13
#120788
[quote="Aleš Matušík"]
Takže budem mít ve Vratislavicích rovnou celý simulátorový centrum? :)
[/quote]

No jasne, prevezu tam bulicka at je toho vice ;)

PB+JK+BS udelaj ATC sim at je jeste vetsi sranda :D
By PBily
#120789
Tak MIG21 je v plánu, to už jsem hlásil :-)

Musíme udělat přeci podporu i pro CEFv. Koukej majitele pořádně stáhnout, ať to pořídíme co nejlevněji. Dnes mi přišla cena na dome projekci. 6 mil. korun :-D

Hledám dál, poletím do Varšavy. Poláci to určitě umí levněji.

Petr
Uživatelský avatar
By JAV
#120797
Tak Jindru jsi sice zmínit mohl, ale já si stejně myslím, že přestože tam vždycky sedí Maurenc, tak se super, že tentokrát tam seděl pan Koudelka.
Naposledy upravil(a) JAV dne 04 bře 2015, 22:51, celkem upraveno 1 x.
By PBily
#120806
Jindřich to dnes komentoval, že si připadal jak v divadle Járy Cimrmana ;-)

Každopádně bych rád upozornil na funkcionalitu, kterou Jakub Klapka (díky Kubo) naimplementoval na webu dc-9.eu

V pravé části je možnost přihlásit se k emailovému odběru novinek. Pokud tedy nechcete pravidelně lézt na web, ale chcete být notifikováni při přidání článku do emailu, určitě se přihlašte k odběru.

Petr
Uživatelský avatar
By Jindřich
#120807
Nene, já říkal, že to bylo docela cimrmanovský, co tam dělám. Na začátku otáčím nějaký list a po 5 minutách otáčím zase uplně stejně ten samý list :) Vlastně jako Václav: "Kachny..." :D
Naposledy upravil(a) Jindřich dne 05 bře 2015, 01:26, celkem upraveno 1 x.
By PBily
#126751
Vážení piloti,

kdo sledujete náš Czech DC-9 project, asi víte, že jsme se pustili do finální podoby okolí našeho kokpitu. Kompletní rekonstrukce ošklivé haly, kde byl kokpit umístěn, byla náročná nejen po finanční stránce, ale zejména náročná na psychiku mojí a Jindřicha. Jindřich si vytrpěl své (zejména, když pracovaly sbíječky a  vrtačky. Nicméně již dnes je na video, které natočil JM minulý týden, patrné, že útrapy skončí a vše bude jen hezké.

Kdo sledujete poctivě, víte, že se v baru chystá krásný výhled z letadla na Liberec. K tomu by na stropě měla být pověšená plachta s motivem nebe a mraků. Ti z Vás, kteří ještě nepřiložili ruku k dílu, a chtějí mít na DC-9 také svoji zásluhu, vyzývám k vyhledání námětu mraků. Prosím o zaslání odkazu na mraky, které by se Vám líbily na stropě z webu www.123rf.cz (jiné konkurenční databanky neakceptuji, neboť tato je nejlepší ;-)

S posbíraných odkazů uděláme na závěr anketu. Jinak upozorňuji, že mraky by měly být foceny kolmo vzhůru, aby to vypadalo realisticky.


Těším se na odkazy.

Petr
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7