VACC-CZ novinky, změny a oznámení.
Uživatelský avatar
By Jindřich
#131612
Ahoj lidi! :D

V letošním roce se opět uskuteční osvědčená společenská akce u simulátoru DC-9 ve Vratislavicích nad Nisou.
DC-9 je kompletní, hotová, dokončená a má strašně moc malinkatých, ale důležitých detailů a je to vážně fajn. Nikdo z Vás, kteří už tu byli tuhle finální podobu našeho simulátoru nezažili, protože ty poslední drobnosti jsou v provozu pár týdnů. Někteří můžou zažít kinetózu, jiní se půjdou podívat, že se kokpit skutečně nepohybuje a let IFR v nízké dohlednosti a "na ruku" je extrémně vyčerpávající, protože uvidíte skutečně jen to pověstné "mlíko" a analogové přístroje jsou prostě analogové přístroje, poháněné skutečnou parou. :)
Navíc doufáme, že v termínu akce v omezeném provozu bude létat už i ta naše Zelenohnědá Potvora - MiG-21.

O co jde: akce je většinou na 2 večery, spíše společenská, létá se v podstatě neomezeně na simulátoru DC-9 - o kterém jistě všichni víte a nemusím ho představovat - za podpory řídících, pro které bude na místě rovněž vyhrazen (velmi luxusní) prostor. K dispozici bude smoke house (udírna/gril), nějaké to pivko/vínko a v halách u DC-9 a Miga se dá na karimatce a spacáku přespat. Hlavní den (pozdě večer) :D nejspíš vystoupí živá kapela Jimi Machazika, která předloni dokonce upoutala pozornost místní Policie. :)

Přesný formát akce zatím není možné odhadnout, přesto všechny, kdo mají zájem se zúčastnit prosím, aby se podívali do níže uvedené tabulky a potvrdili, popř vyvrátili účast.
Pokud v tabulce Vaše jméno není uvedeno, můžete se dopsat. Bohužel naše prostory nejsou nafukovací, takže si vyhrazujeme právo účastníky - mimo ty pozvané označené modře - přijmout jen na omezený čas. Určitě ale můžeme zaručit, že každý, kdo se do tabulky zapíše u nás bude vítán i kdyby to mělo být jen "na kukačku". Jsou tam také kolonky "Doma", pokud by někdo chtěl a mohl akci jako pilot nebo ATC doplnit svou účastí z domu.

Víme, že je to strašně daleko, ale potřebujeme to vzhledem k vytížení některých důležitých osob plánovat hodně dopředu, proto vyzvídáme už nyní.

Ještě bych rád dodal, že poprvé jsme šroubovákem do DC-9 rýpli 10.8.2013.. (první fotka). Možná by nebylo od věci zvolit právě tento víkend. Přecijen by to bylo přesně na den našeho polokulatého výročí (nostalgická kapka se mi objevila v koutku oka :) )

Tabulka zde:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... buW-dftVE/
Sponzoruje:
http://www.realsim.cz
Přílohy
DC-9-1.png
DC-9-1.png (1.62 MiB) Zobrazeno 5509 x
DC-9.png
DC-9.png (2.06 MiB) Zobrazeno 5509 x
Naposledy upravil(a) Jindřich dne 03 kvě 2018, 02:38, celkem upraveno 1 x.
#131627
Jsem rád, že i když jsme se posledně bavili, že pro nás podobnou akci možná už neuspořádáte, protože zbylo plno nezaplaceného pití apod, tak že se nakonec akce koná znovu :) Dovolil jsem si přidat jednu kolonku poznámka a rovnou do ni napsal, že pokud budu, tak se jakožto místní můžu odebrat ke spánku do vlastní postele a to na svém bicyklu jako posledně a uvolnit tak spaní pro jednoho nebožáka, co by se nedostal :) Díky kluci!
Uživatelský avatar
By radarada
#131628
Ja jsem taky rad... protoze by to letos treba mozna aji mohlo vyjit - pro mne poprve :D
Tesim! Moc!

PS: Mam takove obycejne varhanky, tak, pokud by je bylo kam pripojit (jack 6,5) (nejaky zesilovac, oproti kytare a bicim by je jinak nebylo slyset), tak je rad vezmu!
#131631
[quote="Radomír Věncek"]
PS: Mam takove obycejne varhanky, tak, pokud by je bylo kam pripojit (jack 6,5) (nejaky zesilovac, oproti kytare a bicim by je jinak nebylo slyset), tak je rad vezmu!
[/quote]
Tak začni cvičit Olympiky Ráďo :) Aparátus bude.
#131725
Zdravím vespolek.
Termín akce byl vybrán 10-11.8.2018.
Předběžný nástin toho co se bude dít:
- pátek: příjezd "předvlny", tzn. kdo bude chtít - pozdě odpoledne. Trocha polétání, společenský večírek, večeře, hospoda(?)
- sobota: hlavní den - dopoledne výlet spojen s obědem (Ještěd apod., navrhněte) odpoledne a večer lítání, řízení, lehké popíjení, den završen koncertem (řekněme v 11 nebo tak něco)
- neděle úklid, odjezd
K dispozici bude bar s obsluhou, ale pouze v dopředu stanovených hodinách, to ještě upřesníme.
Další detaily později.
Těšíme se!
https://bit.ly/2KBwAnu
Uživatelský avatar
By Pavel
#131882
Nazdar bando - jako obě předchozí akce (vol1. byl výlet do muzea letekcých motorů někde poblíž, vol2 byl Ještěd) - napadlo mne udělat zase nějakou kulturně-výletní akci na sobotní dopoledne-poledne-oběd. Pokud někdo nevymyslí něco lepšího, navrhuju: autem do Tanvaldu (30 minut), ztama ozubnicovou železnicí (abychom ukojili chutě našich železničně-pozitivních) směr Kořenov. V Kořenově oběd, a návštěva místní Expozice lehkého opevnění (abychom ukojili chutě našich gumáků). Návrat stejným způsobem. Sportovně ladění nadšenci (JAV?) mohou ozubnicovou železnicí doputovat až do stanice Harachov (která leží od města Harachov docela daleko), a sejít zpět do Kořenova pěšky (5,8 km), zatímco my si dáme další pivo apod. Byl by někdo pro?

PB