VACC-CZ novinky, změny a oznámení.
Uživatelský avatar
By penickao
#132063
V tomto terminu nemohu dojet, mam dozor v praci, ale mohl bych podporit svou pritomnosti online pokud bych mohl ridit i z detasovaneho pracoviste? Treba prahu vezku nebo kdyz nebude misto tak regio vezku :)
By Araneus
#132064
Tak mi včera Prokop napsal, že v tom termínu na IVAo 30-hodinovku a že ten termín taky neklapne. Do tabulky se navíc na ty náhradní dva termíny zapsalo jen pár lidí. Chcete tu akci teda nebo se na to vykašleme? Nebo to chcete přesto, že je 30-hodinovka? Nebo preferujete chcete ještě nějaký pozdější termín blíž Vánocům?
Uživatelský avatar
By penickao
#132065
Nechci hanit žádnou snahu, která povede k oživení, ale za sebe bych doporučil, pokud máme akci udělat - jakože já jsem pro, abychom opravdu závazně na pevno sehnali řídící na nějaký termín (klidně před vánocema, lidi maj víc volno) a pak začít obcházet piloty a zvát jednoho za druhým, aby přišli - prostě to šířit úplně všemi kanály. Poslední dobou se nám ta osvěta a zvaní moc nedaří :(
By Araneus
#132070
Hm. Nikdo se k termínům nevyjádřil. Takže po domluvě s PBm a PLm akci definitivně rušíme.