VACC-CZ novinky, změny a oznámení.
Uživatelský avatar
By prolam
#131899
Ahoj, dnes se mi od Standy Horkého prostřednictvím PO doneslo, že tradiční prostory ČEZu pro RTHeaven letos pravděpodobně neklapnou. Je tedy otázka, jak se k tomu postavit. Možnosti, jak se k tomu postavit, jsou zatím dvě. Buď můžeme zkusit domluvit LKKV přes Vojtu Černého, nebo se Standa nabídl, že by mohl zkusit domluvit nějaký Varský dům dětí (sorry PB). Obojí by ale asi bylo podmíněné nějakou akcí pro veřejnost, na jejíž organizaci už ale není moc času. Je tedy otázkou, zda pokračovat s tradiční komorní akcí na nějakém novém místě, nebo zda máme chuť a sílu organizovat nějakou větší akci pro veřejnost. Jestli jsem to pochopil správně, tak ČEZ sice zatím nepadl definitivně, ale upínat se pouze k této variantě je v současné situaci hodně riskantní. Vyjádřete se prosím, ať víme na čem jsme a pokud máte nějaký jiný nápad, tak sem s ním!
Uživatelský avatar
By Pavel
#131903
No a co udělat akci Vary jinde, než ve Varech? Napadá mně třeba ve Vejprtech na starém známém místě (350Kč/noc/osoba) - pokud by tam Štěpánka měla volno, tak je dole super místnost, ve které se dá internetovat/jíst/pít/vařit/mít psy - tedy vše, co obvykle provádíme. Navíc by to bylo komfortnější, než spát na zemi nebo v autech. V sobotu bychom mohli dát nějaký výlet po okolí, a v neděli to vzít do Prahy přes hřbitov ve Varech...?

PB
By Araneus
#131904
Tak Standa nabízel ještě něco v Chebu jako alternativu č. 1 (před letištěm a domem dětí). Zavrhli jsme to, protože je to ještě o kus dál. Pokud to ale mají být Vejprty, tak Cheb vych zase zařadila na seznam alternativ, protože je to zhruba stejně daleko. A Standa ještě říkal, že zkusí něco poshánět, takže já bych mu týden nebo 14 dní ještě dala.
Uživatelský avatar
By vojtech2000
#131906
Ahoj,

LKKV může nabídnout prostory v novém terminálu v zasedací místnosti, obdobně jako tomu bylo při akci rwy4u roku 2012.
V případě zájmu mě prosím kontaktujte přes FB a nebo na email: vojtech.cerny@csavirtual.cz děkuji

Hezký večer,
Černý
Uživatelský avatar
By Pavel
#131910
Tak ale jestli tam není internet tak je to průšvih. Není tam aspoň telefonní linka na nějaké DSL?

PB
Uživatelský avatar
By Pavel
#131912
Je to na vrcholu hor u hranice s Německem. Já tam u Vodkafonu posledně LTE skoro neměl, ale nevím jak jiní operátoři?

PB
By Puacek
#131970
Zdravim pokud by se vse odehravalo ve Varech nebo Vejprtech jsem schopen pro Vas zajistit pujceni kolobezek (zadarmo asi ne zalezi kolik lidi by melo zajem, ale slevu Vam jiste domluvim) na klinovci a eventuelne byt jako Varak napomocen neco pomoci zaridit nebo prijit s napadem.
Uživatelský avatar
By prolam
#131988
PO posílala předběžnou poptávku na LKKV a Standa se zatím neozval. Info staré pár dní, nechť PO doplní.
Uživatelský avatar
By Eda
#131989
Podle nazvu by se mi libil na nejakou akci Autokemp Kokorin, ale zazemi asi nic moc :)
Přílohy
IMG_20180901_173252e.jpg
Uživatelský avatar
By Pavel
#132036
Vzhledem k tomu, že nemám z Events teamu žádné informace a nerad bych, abychom akci neuspořádali, tak si dovolím sám:

LKKV letiště - možný pronájem místnosti s internetem, 100Kč/hod + DPH. Tudíž cca 5000 Kč za akci, při účasti okolo 10 lidí pětikilo na člověka. Spaní na karimatkách na zemi. Jídlo tam k dispozici minule žádné nebylo, tzn bagety s sebou, případně dovážka pizzy. Lahváče.

Vejprty - možný pronájem pokojů po více lidech (spaní na posteli, koupelna, atd), dole velká společenská místnost se samoobslužným barem. Možnost přípravy bábovky. Podle tvrzení PK je k dispozici místní O2 internet. Cena od října 350Kč/noc, možná bychom to mohli zkusit usmlouvat na mimosezónní cenu 250Kč/noc (aspoň pro nevýdělečně činné). Je to uprostřed města, a hned vedle je supermarket - takže stravování no issue. Točené pivo.

Kdo je pro co z toho?
PB
Uživatelský avatar
By radarada
#132037
Za mně ty Vejprty zní výrazně lákavěji... jen s termínem to bude asi náročnější (u mne)...
Uživatelský avatar
By Pavel
#132046
Tak to ale musí někdo zorganizovat... Aspoň zjistit počet účastníků, objednat to tam, udělat event, datum...
@EC team? PO, FR?
@TD?

PB
Uživatelský avatar
By prolam
#132047
Prozatimní tabulka, dostupnost prostor je v řešení. V případě změny bude tabulka aktualizována. Vyplňujte ZDE
By Araneus
#132049
Event s FR uděláme. Dobrá práce, PL.

Jinak dnes mi Standa potvrdil, že nic ve Varech, co zkoušel zařídit, neklaplo.

P.
By Araneus
#132054
PL mi právě psal, že ten první víkend v listopadu je tam plno. Takže jsem po konzultaci s PL do tabulky ZDE doplnila další dva termíny. Mohli byste tam prosím napsat ASAP, jestli se vám termíny hodí nebo ne?

Dík

PO
By Araneus
#132061
Po konzultaci s PBm a PLm byl stanoven termín konání RTHeaven na 23. - 25. 11.

Kdo se ještě nenapsal do tabulky, nechť tak učiní ASAP, ať víme, s kým máme počítat.