VACC-CZ novinky, změny a oznámení.
Uživatelský avatar
By penickao
#132296
Vážení piloti,
Včera několik nadšenců z řad českých reálných pilotů a žáků ve výcviku založilo virtuální Aeroklub České Republiky s cílem sjednotit piloty malých letadel a VFR létání a nabídnout pilotům možnost sjednotit se za účelem pořádání společných eventů, výcviků a zdokonalování létání.

Tuto iniciativu bychom z pozice divize VACC-CZ rádi podpořili a tak jsme se dohodli na organizaci společných eventů, určených pro členy nově vzniklého virtuálního aeroklubu, ale také pro další piloty "aeroklubových" letadel. Do různě tematizovaných eventů bychom rádi zapojili pozice na řízených i neřízených letištích a v případě dostatečného zájmu i stanoviště poskytování letové informační služby Praha Information. Věříme, že tento projekt mimo jiné pomůže zaktivizovat některé ze stávajících pilotů, případně získat nějaké nové tváře do našich řad.

Úspěch tohoto projektu bude pochopitelně záležet na zájmu ze strany pilotů a tak bychom Vás všechny rádi vyzvali, abyste se v případě zájmu zapojili a pomohli tak vzniku nového projektu a také podpořili snahu o zaktivnění celé divize VACC-CZ.

Více informací najdete na nově vznikajícím webu https://virtualvfrmedlanky.webnode.cz/ a brzy i na sociálních sítích.

Letu zdar!
Ondřej
#132299
Viz ta pasáž mého příspěvku o "nově vznikajícím webu". Kluci to budou ještě ladit a předpokládám, že i hledat odpovídající název domény pro tuto bohulibou činnost...
Eda píše:
03 dub 2019, 20:29
A co ty Medlanky tam :D