VACC-CZ novinky, změny a oznámení.
Uživatelský avatar
By penickao
#132702
Vážení přátelé, rád bych Vás v krátkosti informoval o změnách, ke kterým došlo na STAFF pozicích s platností od prosince letošního roku.

1. Do oddělení IT nám přibyl Michal Šafránek, který tak nahradil jeho předchůdce Aleše Matušíka a Jana Syrového. Michal je profík v oboru, velmi zkušený člověk, který v současnosti má dostatek času nám pomoci nejen s našimi bolístkami na webu, ale celkově s chodem našeho IT a inovacemi. Přeji Michalovi hodně sil a elánu. Alešovi a Honzovi mnohokrát děkuji za práci, kterou odvedli a přeji především úspěch v osobním i pracovním životě.

2. Zrušili jsme pozici Pilot Support, která nám již ve stávajícím nastavení kompetencí nedávala smysl. Nevylučujeme však, že do budoucna ji v nějaké pozměněné podobě zase aktivujeme. Tímto mnohokrát děkuji Tomášovi Kulhavému, který ji poslední roky zastával a přeji rovněž mnoho úspěchů.

3. Malinko jsme přeskupili označení pozic, aby dávaly větší smysl, ty aktuální - včetně kontaktů najdete samozřejmě na našem webu: https://www.vacc-cz.org/home/vacc-cz-staff.

Případné dotazy můžete směrovat na mně, případně jednotlivé členy staffu podle jejich odbornosti.

Přeji hezký den a mnoho pohody v období adventu!