Informace o sletech a akcích u nás a v zahraničí, briefingy i debriefingy. / Fly-ins and events
Uživatelský avatar
By JKol
#128949
Máte rádi retro?
Stavte se večer na LKPR, kde vás jedno v podobě sestavy PK, BS a JK čeká :D
Uživatelský avatar
By penickao
#128951
Co konkrétně je na tom retro?? :D staří kluci moc nevypadáte.. že byste už dlouho neřídili?? :D
Uživatelský avatar
By Schindler
#128952
[quote="Ondřej Pěnička"]
Co konkrétně je na tom retro?? :D staří kluci moc nevypadáte.. že byste už dlouho neřídili?? :D
[/quote]

No, tak jsme řídili dřív. JK hlavně asi poukazuje na mě, vidět IT directora za radarem je v posledních dvou letech zázrak. I přesto, že za poslední 2 roky jsem nařídil par hodin, maximálně par desítek, tak jsem i po te době stejně 3. nejaktivnější ATC s necelými 1500 hodinami. Řídím od ledna 2012. Asi si musíš představit, jak často jsem dříve řídil měsíčně, víc než celá divize teď :D
Uživatelský avatar
By Schindler
#128954
[quote="Ondřej Pěnička"]
Hele pockejte az se vam rozridim ja :D to se budou teprv protacet budiky :D :D :D
[/quote]

To je jedině dobře, třeba by překonal někdo moje Iron Micy. I když ne, tak vám neveřím :D
Uživatelský avatar
By Pavel
#129029
Dnes byl LSZH event (hodně velký) - VA meeting. Provozu spousta, jak na TCAS tak vizuálně z okna. Jeden holding, vektory do osy na 20. míli, rychlost 210kt until 10NM final, 180 until 8NM final (což se mi s B744 moc nelíbilo, ale díky headwindu to v ILS na klapkách 10° ubrzdit šlo), povolení k přistání ve 300ft RA. Pecka, naprosto profesionálně odřízené od všech zúčastněných ATC, perfektní flow, perfektní 5NM sekvence na ose. Odlety z 32 nezávislé na příletech, pro přílety ILS28 (2500m dlouhá mokrá dráha tak akorát, autobrakes 3).

PMDG 744 se jeví jako perfektní nástroj pro létání high density eventů, zcela spolehlivé FMC + neklouže to tak jako NGčko nebo 777 takže se s tím dá brzdit a klesat zároveň, a zvládne to i takové prasárny jako když nás EDMM (Samy  ;D ) pařil skrz opposite traffic na 5000ft/min.

PB
Přílohy
LSZH.PNG
LSZH.PNG (950.24 KiB) Zobrazeno 10348 x
hold2.PNG
hold2.PNG (996.23 KiB) Zobrazeno 10341 x
hold1.PNG
hold1.PNG (1.03 MiB) Zobrazeno 10348 x
Naposledy upravil(a) Pavel dne 18 bře 2017, 21:29, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
By Kuba65
#129165
Pojďte lítat, Brno i Praha online 8)
Uživatelský avatar
By Kuba65
#129249
Pojďte lítat Brno je plně připravené :)
Uživatelský avatar
By prolam
#129287
COD CHECKLIST:

NEDĚLE...............................CHECKED
VEČER................................CHECKED
DĚTI, MANŽELKY, MATKY........ZABAVENI, COCKPIT DOORS CLOSED

COD CHECKLIST COMPLETED

Jak můžete tušit podle data a bookingu na hlavní stránce, večer se na Vás těší pokrytá Praha i Zatáčka.
By Araneus
#129291
V Brně běží výcvik, budeme moc rádi za jakýkoli provoz. Pojďte prosím lítat.
By Araneus
#129305
Brno děkuje všem pilotům za perfektní provoz. Takový zábavný provoz jsme dlouho neměli, i Praha a oblast si to užili. Jety, propy, spousta provozu ze zahraničí. Třešinkou na dortu bylo 5 ruských Cessen za IFR z Prahy do Brna. Díky.
Uživatelský avatar
By Kuba65
#129306
Taky díky všem co přiletěli 8)
By Araneus
#129460
[quote="Honza Adam"]
Dneska večer jsem online na LKBE. Pojďte létat! ;)
[/quote]

Doporucuju booknout pozici, pokud to system umoznuje !
By Araneus
#129461
Dnes bude online Brno (LKTB_TWR+LKTB_APP), kde bude probihat TWR pre-check Kuby Pekare. Budeme moc radi za jakykoli provoz. Hodne nam pomuze i pokud by byl nekdo z IFR odletu/priletu ochoten udelat ze dva okruhy nez poleti do destinace/nez pristane.
No a samozrejme bude online Praha.
Tak prilette, tesime se na vas!
Naposledy upravil(a) Araneus dne 07 kvě 2017, 19:28, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
By Pavel
#129587
[quote="Vojtěch Černý"]
Zítra večer budu online v Brně na TWR, budu rád za jakýkoliv provoz :)
[/quote]

Jinak se to taky dá bookovat, aby to viděli i ti, kdo nečtou fórum.

PB
Uživatelský avatar
By vinil
#129708
Ahoj,

dnes vecer se chystam na let podle svetelnych majaku:

http://www.vrtulnik.cz/ww2/tratove_majaky.htm

Na trase Kbely -- Turiny a mozna zpet.

Mapa zde:

https://skyvector.com/?ll=49.1552150744 ... 12E%20LZIB

Scenerka (X-Plane) zde:

http://forums.x-plane.org/index.php?/fi ... lava-lzib/

Poletim v necem lehce historickem... DC3, BE17 nebo P51.

Kdybyste se chtel nekdo pridat, sraz je ve Kbelich 20:30 LOC.

[img width=300]http://www.vrtulnik.cz/w7/helo8792.jpg[/img]
Uživatelský avatar
By radarada
#129824
Zkuste dnes provetrat vase masiny... ja zkusim provetrat me znalosti rizeni, jestlijeste uplne nevyprchaly ;)
LKPR_APP od 8...
  • 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60