Informace o sletech a akcích u nás a v zahraničí, briefingy i debriefingy. / Fly-ins and events
#130432
Obrázek


Sice v tuto chvíli neznáme předpověď počasí na nedělní večer, víme však jistě, že se náš kolega Jakub Pekař pořádně zapotí, neb bude právě skládat praktickou zkoušku na brněnské věži. Udělejme tedy tomuto malému městu velký provoz a pomozme Kubovi přesvědčit zkoušejícího, že si výsadu řídit TWR plně zaslouží.

V neděli 3. prosince ve 20 hodin se můžete těsit na plné ATC pokrytí LKPR & LKTB. Těšíme se na vás.

We may not be quite sure about the weather forecast for this sunday evening, but we are quite sure, that things will get really sweaty for out colleague Jakub Pekar, as he will be passing his controller practical test at Brno (LKTB).  So, let’s give this small city a massive load of traffic and help Jakub prove that he fully deserves his Tower rating.

On Sunday 3rd December from 19z you can expect fully staffed LKPR & LKTB. We are looking forward to see you in the skies.
Naposledy upravil(a) Araneus dne 26 lis 2017, 20:37, celkem upraveno 1 x.
#130532
Díky všem, kteří si udělali čas a přiletěli. Nebylo vás mnoho, ale i tak, díky technickým potížím jednoho pilota a nouzi druhého, se povedlo provoz alespoň trochu zahustit.
Jakub prokázal, že si umí udržet chladnou hlavu i v takových situacích a tak vám rád oznamuji, že budeme mít dalšího S2 řídícího.:)