Pro otázky ohledně software a připojení na VATSIMu. SB, FSInn, ASRC, VRC, EuroScope, ServInfo, ActiveSky a další.
By Pusajin
#122455
Perfekt rada,asi jsem to doteď jako správce nespouštěl a fungovalo to.Možná po nějaké aktualizaci Windowsu to začalo blbnout.Každopádně teď jsem zkusil spustit jako správce a huráááá.Funguje to.Máš u mě za šikovnost.........diplom. :D.Díky moc.
Uživatelský avatar
By Pavel
#126730
Tak hlavně, jeslti to umí automaticky disablovat IVAO modely, pokud je to najde - jinak se Kocman podělá, a dá to k mezinárodnímu soudu pro lidská práva!

PB
Uživatelský avatar
By LupinusCor
#127351
Ahoj, včera jsem stáhl poslední aktualizaci vPilotu a zdá se že odskakuje z naladěných frekvencí. Tak dejte vědět jestli máte ten samý problém, ať vím, jestli to je chyba vPilot, nebo u mě řádil šotek. :-)
Možná to byla jen chyba PMDG, po oznámení řídícího ať je kontaktuju, stačilo přehodit na rádiu aktiv/stb a zase zpět a byl jsem zase zpět na frekvenci.
Naposledy upravil(a) LupinusCor dne 20 čer 2016, 10:35, celkem upraveno 1 x.
By bulik4lg
#127352
Ahoj,
já taky včera stáhnul aktuální verzi, letěl jsem hodinu, byl jsem celou dobu na jedné frekvenci, ale ani jednou jsem z ní nevypadl (resp. Vpilot se z ní sám nepřepnul). Letěl jsem s default Be58.
#131454
Nemáte někdo šajna, proč mi to z ničeho nic občas pustí to co vysílám do freq i mě do sluchátek? není na to nějaká klávesová zkratka, kterou bych si omylem zapínal? vždycky se to nachvíli z ničeho nic zapne, pak zase vypne atd..

A tip na nějakou freeware knihovnu která by s tím fungovala nemáte? Už mě ty CRJčka nebaví  :D a ta z Ivaa už není  >:(
díky
Uživatelský avatar
By Pavel
#131455
Zdar, stává se to když na COM1 i COM2 máš naladěnou stejnou frekvenci. Pak se to takhle někdy podělá a zůstane to tak i když je rozladíš.

Ohledně knihovny ti napíšu po fb ;-)

PB