Pro otázky ohledně software a připojení na VATSIMu. SB, FSInn, ASRC, VRC, EuroScope, ServInfo, ActiveSky a další.
By oupa
#84467
Kód: Vybrat vše
regsvr32 \"FSCopilot\\FSCopTuner.ocx\"
regsvr32 \"FSInn UI\\FSCopilotFSInn.ocx\"
regsvr32 \"FSCopilot\\FSCopilot16.ocx\"
regsvr32 \"FSInn\\FSInn.ocx\"
regsvr32 \"Control Panel\\VolumeControl.ocx\"
regsvr32 \"Control Panel\\VATSIMVL.ocx\"
regsvr32 \"FSInn UI VVL\\FSInnUIVVL.ocx\"
regsvr32 \"FSCopilot\\FSCopTimeSync.ocx\"
regsvr32 \"FSCopilot\\FSCopRadio.ocx\"
regsvr32 \"FSCopilot\\FSCopPushBack.ocx\"
regsvr32 \"FSCopilot\\FSCopPressure.ocx\"
regsvr32 \"FSCopilot\\FSCopML.ocx\"
regsvr32 \"FSCopilot\\FSCopMetrics.ocx\"
regsvr32 \"FSCopilot\\FSCopKochChart.ocx\"
regsvr32 \"FSCopilot\\FSCopHeadEffects.ocx\"
regsvr32 \"FSCopilot\\FSCopGPWS.ocx\"
regsvr32 \"FSCopilot\\FSCopChrono.ocx\"
regsvr32 \"Control Panel\\COMDLG32.OCX\"
regsvr32 \"Control Panel\\MSCOMCTL.OCX\"
regsvr32 \"FSInn UI\\RICHTX32.OCX\"
By Petr Holbik
#86118
Zdavim.Mam problem s pripojenim na Vatsim.Pri nacitani hry se me zobrazi hlaska o nenalezeni souboru s priponou ocx.Zkusil jsem navod ktery je zde,nicmene pri registraci souboru ocx,me to pise,ze je nenalezl.pritom je mam v te same slozce.Je mozne,ze me to zpusobuje instalace FSX do Program files,a FSDT do C:?Mam win7(64).Diky za radu.Jiz to zkousim cca pul roku...
Uživatelský avatar
By tmx
#86155
Spouštíš to vše jako administrátor? Případně v kompatibilitě s XP? Já vlastně všechno související s FSX spouštím jako admin, protože jinak to děsně blblo...
By Kuba5
#86170
Taky mi to psalo něco o ocx souboru.. a v fsinnu chybělo část menu.. dej start, FSFDT, tam na všechny soubory klikní pravým tl. myši, kompatbilita, a vyber Win XP a spustit jako správce.. mně to dělalo u FS9, ale to je asi jedno..

P.S. nestačí správce, musíš vybrat i to XP.. ;)
By Petr Holbik
#86183
Tak ta hlaska se uz neobevila,ale zmizeli me vsechny frekvence,takze se nemam kam pripojit(v te hlavni tabulce),Nekde tady jsem cetl,ze se menilo cislo serveru,tak odzkousim.
Uživatelský avatar
By tmx
#86189
Jo ještě si nejsem jistý, jestli se to nějak poprvé nemusí spoustit z menu start a ne z FSky... Zkusil bych hledání, myslím, že se to tu probíralo, protože jsem měl taky tuším ten problém.
By Petr Holbik
#86432
A,tak konecne uspech!Nakonec pomohl celkovy reinstal.Dale pri instalaci FSinn nic nezadavat,jen potvrdit.Dale v firebalu povolit ty ocx soubory,ve start menu povolit FSX,a FSinn UI spousteni jako spravce.Pak ve hre nastavit id,paswort,atd rucne,a zmenit server.Tak diky vsem za pomoc.
Uživatelský avatar
By martinz
#90474
Ahoj, snažím se nainstalovat FSInn do FS9 ale v FS se to vůbec nezobrazí. Zkoušeno podle příspěvku 24 ale stále to nejde zpustit z FS ani když to nainstaluju do složky s FS tak nic. FSInn se nainstaluje ale můžu ho spustit akorát mimo FS přes FS se na něj nedostanu. Win 7-32Bit
Uživatelský avatar
By Lapak
#90477
[quote="martinz"]Ahoj, snažím se nainstalovat FSInn do FS9 ale v FS se to vůbec nezobrazí. Zkoušeno podle příspěvku 24 ale stále to nejde zpustit z FS ani když to nainstaluju do složky s FS tak nic. FSInn se nainstaluje ale můžu ho spustit akorát mimo FS přes FS se na něj nedostanu. Win 7-32Bit[/quote]

Příspěvek 24 se týká FSX, tam to s těma modulama funguje trochu jinak... Doporučuju zase odinstalovat a následně postupovat podle tohoto návodu: http://www.vatsim.net/pilots/pilotsclie ... n-install/
Uživatelský avatar
By martinz
#90515
Ano vím že je o FSX ale zkoušel jsem všechno možné. Nemám ale FS9.1 na Win 7 ten patch nejde nainstalovat.
Uživatelský avatar
By Lapak
#90520
[quote="martinz"]Ano vím že je o FSX ale zkoušel jsem všechno možné. Nemám ale FS9.1 na Win 7 ten patch nejde nainstalovat.[/quote]

Já taky ne :) Bez toho ti zbytek nefunguje? Kde to hapruje když postupuješ podle toho návodu?
Uživatelský avatar
By martinz
#90521
No hlavně to hapruje vtom že se to nespojí s FS a nemůžu to tímpádem spouštět a používat v FS.
Uživatelský avatar
By torpy68
#95046
Tak som to skúšal podla toho návodu nainštalovať,a nainštalovalo sa mi to takto:
- FSCopilot False Modules\\FSCopilot.dll
Teda ten posledný riadok mi nesedí s tým Oupovým.
Potom som skúšal registráciu OCX,a po spustení mi to furt vyhadzovalo,že nemôže nájsť cestu.Tak som to len odklikal.Neviemči to takto malo byť.
Všetko spúšťam ako admin.Win7 64bit
Po spustení FSX A FSInn mi normálne nabehne Contol Panel,a všetky kontrolky okrem pripojenia svietia na zeleno.Ked si nastavím v IP servera napr CZ 212.67.73.150,idem sa pripojiť,obláčik sa objaví(ešte som to nenastavoval,ide mi len o pripojenie),ale nepripojí sa vyskočí,že vypršal čas.Potom kuknem znova do nastavenia Network,a je tam naskočená taká IP čo ani neexistuje.Tak ju prenastavím,skusim pripojiť,a znova to isté.Kuknem do Network,a zas neznama IP.
Nestretol sa s týmto niekto?
#95051
Ahoj, měl bych prosbu, zda by mi mohl někdo někam nahrát nebo poslat mailem ten Oupův reg_fsinn.bat soubor pro registraci ocx souborů. Jak psal mipeba, taky mi ten zip nejde otevřít a extrahovat.
Díky.
#95058
[quote="oupa"]No a děláš to jako správce, případně z admin command line?
Případně zkus vygooglit ten kód chyby...[/quote]


Člověk je holt nepoučitelnej. Samozřejmě, že příkazový řádek spuštěný jako správce to vyřešil. Pochopitelně vím o tom, že všechno musím spouštět jako správce, ale pokaždý na to zapomenu.
Dík.
Uživatelský avatar
By torpy68
#95144
Som trochu mimo tema,ale este sa chcem spytat ci aj vsetky scenerky a addony ktore sa budu instalovat do FSX treba spustat exe subor ako spravca?(napr Aerosoft,PMDG,Fspax a pod)A aj tie ktore idu mimo FSX,a len sa pridavaju cez scenery library?