Pro otázky ohledně software a připojení na VATSIMu. SB, FSInn, ASRC, VRC, EuroScope, ServInfo, ActiveSky a další.
By Johny
#72432
Zdravím. Nainstaloval jsem cerstve Windows7 64bit, pak ESET smart security. Nainstaloval fs9, copilot a fsinn. Vse ok az na pripojeni. Fsinn pokazde pise jinou chybovou hlasku pri kliknuti na tlacitko \"Vatsim\". 89.233.173.18 - FSIUCE_FSDSYNTAX, 88.198.64.7 - connection timed out nebo connection refused. Odinstaloval jsem ESET nepomaha.... Reinstal FS9 nepomaha, vypnuti windows firewallu nepomaha, Squawkbox - vse OK. Vice mi ale vyhovuje Fsinn. Nemate nekdo radu? Díky, uz jsem z toho zoufalý. Jo a nutno dodat ze pred novou instalaci Windows 7 nebyly zadne problemy a to je vse jak bylo... Hardware, OS stejny, proste vse...
By Johny
#72434
diky z arychlou reakci, takze kazdy z uvedenych serveru ERROR: FSIUCE_FSDSYNTAX
By Johny
#72435
Vyreseno - stacilo Copilota a FSinn nainstalovat do E: a ne do c:, Zvlastni, pritom jsem odklikal u vseho \"SPustit jako administrator\". No kazdopadne \"Solved\"
Uživatelský avatar
By Ico
#72440
No rozhodne by som ti nedoporucoval dat Firewall OFF, to kvoli kadejakemu kentusu z webu. Pre spravne fungovanie vsetkeho staci podla mna nastavit vsetky potrebne aplikacie v povoleniach Firewall-u. U mna podobne W7 64bit s Nodom a vsetko fachci na 1 :)