Pro otázky ohledně software a připojení na VATSIMu. SB, FSInn, ASRC, VRC, EuroScope, ServInfo, ActiveSky a další.
By Aleš KL
#106024
Zdravim,
mám nějaký problém s modulem fsinn.Když letím dýl jak hodinu a to i offline, tedy vůbec nezapínám Vatsim, vyhodí mi FS9 chybu a spadne.
Chyba se ale týká FSCopilotFSInn.ocx a já myslel, že je počas offline létání fsinn ve vypnutém stavu.Dokonce i když jsem povypínal automatický spuštění \"bridge\" a všeho co souvisí s fsinn, tak to nepomohlo a zase to po hodině letu spadlo.

Nemáte prosim někdo nějakou \"zaručenou\" radu?

Cesta k chybující aplikaci: C:\\Program Files (x86)\\Microsoft Games\\Flight Simulator 9\\fs9.exe
Cesta k chybujícímu modulu: C:\\PROGRA~2\\FSFDT\\FSCOPI~1\\FSCOPI~1.OCX

Díky.
By Aleš KL
#106116
Chceš se mi za něco pomstít? :) Tohle sou v 99% případů fejkový programy, dobrý tak na kompletní reinstalaci OS. Ale ještě předtím tě o něco okradou :)
Uživatelský avatar
By anhista
#106120
[quote="Aleš KL"]Chceš se mi za něco pomstít? :) Tohle sou v 99% případů fejkový programy, dobrý tak na kompletní reinstalaci OS. Ale ještě předtím tě o něco okradou :)[/quote]
Negativ, sice se to tváří divně, ale tyhle prográmky opravují registry a DLL fajly.
By Aleš KL
#106129
Vůbec, to co sem se tam dočetl nemá nic společnýho s mým problémem.V podstatě tam ani nikdo neví k čemu ta knihovna slouží, ale hlavně že to fixne :) \"Download: FSCOPI~1.OCX Error Fix Tool\" zní taky důvěryhodně.

...ale třeba se pletu.