Pro otázky ohledně software a připojení na VATSIMu. SB, FSInn, ASRC, VRC, EuroScope, ServInfo, ActiveSky a další.
#108053
Jak někteří z nás ví, na velkém vatsim fóru vznikl projekt společné tvorby nového klienta, jako náhrada za současné zastaralé SB/FSInn/XSB. Mělo by to být multiplatformní, tedy pro všechny FSky, X-Plany, Windowsy, Linuxy a OSX. Více čtení na fóru.

Proč píšu sem - teď se řeší modely a textury AI letadel pro použití. Vyšel k tomu jakýsi leták (http://vrep.vatsim-germany.org/Flyer.html) kde žádají mimo jiné i zástupce virtuálních aerolinií o spolupráci a poskytnutí repaintů. Nechtěl by se toho někdo od CSA/IVS zúčastnit? Rozhodně by bylo fajn mít tam obsažené naše barvy (zaplať pánbůh že jsou ve Squawkboxu).

PB
Naposledy upravil(a) Pavel dne 10 srp 2016, 20:33, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
By Čondra
#108056
Ahoj, určitě.

Díky, Pavle, za upozornění. Zítra to pročtu a nějak se za TVS-VA zapojím. U nás bude problém, že máme co kus, to originál...

OK
Uživatelský avatar
By prolam
#125304
Navážu na Martinův loňský příspěvek.  :D Nemá někdo novinky z vývoje klienta v mezičase přejmenovaného na "Swift"? Koukal jsem na jejich blog, ale nic kloudného jsem z toho nevyčetl.  Jedině to, že na projektu se stále pracuje, ale jinak nic moc.  ;D
#132315
Dnes odzkoušeno. Katastroficky složitá záležitost. FSInn byl proti tomu přehledný.Instalace podle návodu a shlédnuto asi 5 tutoriálů na YouTUbe a stejně jsem to nerozběhl, aby to správně zobrazovalo letadla. Takže Uninstall.
#132317
6810 píše:Dnes odzkoušeno. Katastroficky složitá záležitost. FSInn byl proti tomu přehledný.Instalace podle návodu a shlédnuto asi 5 tutoriálů na YouTUbe a stejně jsem to nerozběhl, aby to správně zobrazovalo letadla. Takže Uninstall.
Souhlasím.. Snaha asi hodinu o pochopení - marná. Taky uninstall a zůstavám na Xsquawkboxu.