Pro otázky ohledně software a připojení na VATSIMu. SB, FSInn, ASRC, VRC, EuroScope, ServInfo, ActiveSky a další.
By Ladis76
Zdravím,
chtěl bych poprosit zkušené uživatele o radu. K virt. létaní používám FSX a na připojení k VATSIMu SB4. Když komunikuji s ATC mám v SB4 nastavené tlačítko klávesnice. Rád bych ale využíval jedno z tlačítek na joystiku Thrustmaster T Flight Hotas. SB4 mi však tuto možnost nenabízí, lze to nějakým udělat? Díky za možné rady a popř. polopatický postup :D
Myslím že to jde jen ve FSinnu, který už sem asi 10x zkoušel používat a vždy nastal po 1. Letu návrat k sb4 :D dělal jsem vše přesně podle všelijakých tutorialu ale nikdy se mi nepodařilo nastavit mikrofon tak aby mě někdo slyšel :(
By Datum13
Lado pouzivas nejaky software na nastaveni tlacitek na Thrusmaster?
ty mas nekolik moznosti jak tohodle dosahnout, but pouzit Thrusmaster soft a namapuj si tlacitko na joys. tak aby pri stisteni emulovalo ono nastavene klavesnicove tlacitko jake mas v SB4, nebo pouzij FSUIPC(tusim ze musis mit placenou ver.) a taktez namapuj tlacitko na joys. aby emulovalo tlacitko klavesnice nastavene v SB4
By Ladis76
[quote="Datum13"]Lado pouzivas nejaky software na nastaveni tlacitek na Thrusmaster?
[/quote]
Dane, Thrustmaster si mapuje tlačítka pouze se samotné FSKy, ale nepřišel jsem na to jak to použít, aby komunikoval i s SB4. A nebo to nějak jde, ale nevím jak n a to :(
By Pavel
[quote="Ladis76"][quote="Datum13"]Lado pouzivas nejaky software na nastaveni tlacitek na Thrusmaster?
[/quote]
Dane, Thrustmaster si mapuje tlačítka pouze se samotné FSKy, ale nepřišel jsem na to jak to použít, aby komunikoval i s SB4. A nebo to nějak jde, ale nevím jak n a to :([/quote]

Viz výše, placená verze FSUIPC. Jinak by to také šlo pomocí HIDMacros nebo MJoyMapper - ovšem musíš kvůli tomu pouštět tento další SW, FSUIPC je nejlepší.

PB