Pro otázky ohledně software a připojení na VATSIMu. SB, FSInn, ASRC, VRC, EuroScope, ServInfo, ActiveSky a další.
Uživatelský avatar
By Macek
#125282
Ahoj, byl by schopen někdo POLOPATICKY vysvětlit co u p.m.d.g. udělat pro to, aby se mi zobrazoval ostatní provoz na displeji? Pokud to teda vůbec jde. Prošel jsem fora ale nic z doporučených věcí nefunguje:(
Díky M.
Uživatelský avatar
By Macek
#125284
No to všechno mám. Nicméně upozorní mne na traffic ale nezobrazí provoz. Koukal jsem na některé screenshoty že tam jsou vidět konkrétní letadla. Jinak nastavení ve FMC PMDG pošlu až se k němu dostanu.
M.
Uživatelský avatar
By CSA075
#125285
[quote="Martin Machura"]
No to všechno mám. Nicméně upozorní mne na traffic ale nezobrazí provoz. Koukal jsem na některé screenshoty že tam jsou vidět konkrétní letadla. Jinak nastavení ve FMC PMDG pošlu až se k němu dostanu.
M.
[/quote]

Nastavis TA/RA a hlavne ho na te obrazovce musis zapnout, tj. musis zmacknout knoflik TFC na ovladaci zoomu obrazovky.

Jinak samozrejme ho musis mit pres FMC nastaveni v nastaveni letadla, ale to predpokladam mas.
Uživatelský avatar
By Macek
#125298
OK. Takže mám nastaveno v FMC:
TCAS 3NM RANGE ON (pokud bude off, bude větší rozsah? Nemám bez druhého letadla jak vyzkoušet )
Other Traffic SHOW ALL
Na zoomovacím ovladači stisknuto TFC, objevily se mi na mapě kruhy po 5 NM
M.
Naposledy upravil(a) Macek dne 08 pro 2015, 15:41, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
By JKol
#125299
To vypadá dobře. Ten 3NM range znamená, že se ti vyrobí "hodiny" (12 teček) ve vzdálenosti 3NM od letadla. Rozsah větší nebude
Uživatelský avatar
By Macek
#125300
Pár fotek
Přílohy
TCAS 3.jpg
TCAS 3.jpg (387.31 KiB) Zobrazeno 5423 x
TCAS2.jpg
TCAS2.jpg (124.62 KiB) Zobrazeno 5423 x
TCAS1.jpg
TCAS1.jpg (84.48 KiB) Zobrazeno 5426 x
Uživatelský avatar
By Michal Z.
#125301
Přesně tak :) jak máš na screenech, ale pokud stále nic ? tak to celkově může ovlivnit client  (fsinn/vpilot) - u obojího taky nastavuješ kolik letadel se ti má maximálně zobrazit a do jaké vzdálenosti od tebe.  Myslím, že funkčnost mužeš testnout offline s AI trafficem.

Pak nám podej hlášení jak jsi dopad ;)