Jak létat, navigovat, komunikovat? Toto je forum kde dostaneš odpověd.
#101712
Pokud nejsi schopen v 500ft RA (respektive AAL) za VMC a 1000ft AAL za IMC udržet stabilizované přiblížení (na směrové a sestupové rovině (k udržení musí být třeba již jen malých zásahů do řízení), rychlost není menší než Vref nebo větší než Vref +15, letadlo je v přistávací konfiguraci (brzdy musí být zavřené),..), tak musíš okamžitě zahájit postup nezdařeného přiblížení. Tohle by byl v reálu pěkný průser. A já bych se s ním veřejně nechlubil ani zde.
#101719
[quote="Jindra"][quote="ThomassoCZ"]Přesně ti to neřeknu, už mě na to upozorňoval i někdo jinej... VATSIMoval jsem v roce 2008, pak 4 roky pauza a pak 2012. Myslím, že to bylo kvůli tomu, že jsem zapomněl heslo a email už jsem nepoužíval nebo něco v tom smyslu. Každopádně používám jen jeden, na tom druhým jsem nebyl přihlášen X let.[/quote]
Obrať se prosím na acccz1 (at) vacc-cz (ACC-CZ DIR) - Jáchym Vohryzek, ředitel naší divize. Poradí ti, nebo to nějak zařídí.
Pokud chceš být v rámci regulí neprůstřelný, toto je potřeba vyřešit a věřím, že to nějak půjde. Mít 2 registrace je dle legislativy VATSIMu "nezákonné". A já je tam furt vidím (ty 2 registrace).[/quote]

Tomáši, potvrď mi, prosím, na email výše, že používáš nyní VTSIM ID 119***6 a že VATSIM ID 10***89 může být smazáno z databáze. Bohužel slučování ID, pokud vím, VATSIM nepodporuje, takže oněch 61 1/2 hodin mezi roky 2008-9 bude zapomenuto.

Díky.