Oficiální fórum Czech Airlines Virtual.
By oupa
#92402
Možná víte, že máte jako piloti ČSAV využít slevy v obchodu Aerosoftu na produkty typu \"VA edition\". Aerosoft nyní mění tento program a bude každý měsíc nabízet s 10% slevou jiný produkt. Pokud o něj někdo bude mít zájem, dáte mi vědět a já obratem zajistím slevové kódy, které pak použijete při nákupu.
By oupa
#104268
Aerosoft nabízí zatím nespecifikovanou slevu na jejich AirbusX Extended (údajně velmi brzy vyjde).
Pokud plánujete koupi a chcete slevu, pošlete mi zprávu na firemní e-mail (případně kolik jich chcete, jinak počítám 1 :)).
Sumu požadavků potom pošlu Aerosoftu a obratem bych měl dostat nějaké kódy na slevu.
By oupa
#104412
Takže AirbusX vyšel, sleva pro VA vzpadá, že je 7 euro.
By OK976
#104469
Jenom taková poznámka - Airbus X Extended jsem si pořídil (měl jsem slevu 20 €, protože vlastním i klasický Airbus X... Párkrát jsem se s ním proletěl a musím zhodnotit jedním slovem - BOMBA!!! Super letadlo!!!

Obrázek
By Fabo
#104519
Kluci, jak jste na tom s repainty? Na aerosoftim webu je jen CEC ve starym. Mam zkusit zpraskat A320, nebo to dela nekdo z vas uz? A chcete trsatko nebo stary radeji?
By peewee5
#104530
Psal jsem autorovi toho OK-CEC co je na fóru Aerosoftu, jestli by připravil i A320 s trsátkem. Tak uvidíme jestli něco sesmolí. Nevím jak vám, ale mě se ta A320 pro AX zobrazovala trochu rozmazaně...
By Fabo
#104531
A320 pro AX? O ty ani nevim. Mela by jit snadno upravit pro AXE, muzes me nasmerovat?

edit: uz jsem nasel, du to zkusit namontovat.