O tvorbě scenerií, letadel a jiných addonů do MS Flight Simulatoru.
Uživatelský avatar
By Pavel
#99799
Hmm, FSDG, to určitě nevyjde pod hlavičkou Aerosoftu :D Ale jako jo, jsem rád, třeba to přiláká trošku zahraničního provozu...

PB
By Tommy
#99810
JM bude mít konkurenci :D ale myslím, že je scenérka JM pro nás dostačující...obvzláště pro ty, kteří nemají tak silné stroje :D
Uživatelský avatar
By Pavel
#99811
To myslíš jak? Mě při vší úctě k JM přijde minimálně stejne náročná jako některé top payware scenérky - třeba Fly Tampa Vienna je pro mě ukázka dobré optimalizce...

PB
By Tommy
#99817
To myslím tak, že bychom měli být věrní scenérce JM. Já nevím, jak bude ta nová náročná, ale třeba bude náročnejší a nenabídne nám nic víc než scenérka JM, protože scenérka JM je prostě vymakaná do detailů. Ale třeba se pletu...dokavaď nezkusíme, tak nevíme....
Uživatelský avatar
By Jindřich
#99825
Chlapi!
JM scenerka HLAVNĚ vznikla proto, že se před asi rok a půl v Břevnově sešla nejvyšší rada VACC-CZ a řekla:
\"Chceme-li používat dráhu 12-30, musíme na to mít scenerku! Jindřichu, ty prý něco máš?\"
\"Nojo, mám, tak já to z toho nějak vyšiju..\"
A to je celý. Nějaká optimalizace je mi vlastně jedno, peníze za to nechci a 99% lidí to funguje.
Když bude FSDT lepčí, tim líp! (akorát už to nebude zadax :))
Uživatelský avatar
By George_L
#99830
Mě osobně trochu zaráží ten název (nevím, zda již oficiální a finální), ale proč zrovna MEGA AIRPORT? To už jsou dnes \"normální\" věci neprodejné a všechno musí mít přívlastek MEGA, GIGA,...?
U nějakého Frankfurtu, Paříže a jiných velkých letišť to docela chápu, ale k Ruzyni mi to (při vší úctě k ní) nějak nesedí.

Uvidíme jaký bude výsledek.
By oupa
#99835
Budapest scenerka je taky \"Mega Airport\" a ma vyrazne mene cestujicich napriklad.
Je to blbost, ale prodeji to asi trochu pomuze, tak proc ne...
Uživatelský avatar
By Kučera
#99839
Obrovské díky všem strůjcům scénerek a dalších vymožeností pro virtuální létání, jen díky jim toto vše vzniklo a jejich zásluhou létáme. Samozřejmě že vznikají a budou vznikat společnosti, které budou chtít tuto práci zaplatit, neznamená to však, že jejich práce musí být lepší, nebo dokonce i použitelná pro každého nadšence. Každý znás si to již určitě ověřil a zatím si může dle svých možností a schopností vybrat. Čert nikdy nespí a doba se rychle mění.
By Fabo
#100152
Aerosofti rada MEGA AIRPORT vznikla myslim s vydanim Frankfurtu, pak pokracoval Amsterdam a Mnichov, ovsem postupne se z toho stal proste marketingovy nazev urcujici +- jakym zpusobem scenerka technicky vznika, jak vypada, do jakych detailu je udelana.
Stejne tak mas radu German Airports (mezi ne patril treba jednu dobu i Innsbruck, a ten taky neni v Nemecku) a treba z Approaching Innsbruck se taky muze vyvinout rada Approaching XYZ, kde treba bude vetsi duraz na okoli letiste tam, kde je prostredi na zajimave vizualni priblizeni, a treba se casem dockame add-onu Approaching Sion, nebo Approaching Toncontin...
By Aleš KL
#105461
Nebýt u tý nový verze takový kvantum crashboxů, bylo by supr.Ale podle mýho to dělá ten plot okolo...