Forum zaměřené na vše o letadlech, sceneriích, addonech a ostatním z Microsoft Flight Simulatoru.
Uživatelský avatar
By vojav
#112294
Nevím, jestli ti tím poradím..... Zkus spouštět Sim jako správce, popřípadě snížit detaily... mě to pomohlo ( Problémy se SqawkBoxem )
Uživatelský avatar
By vojav
#112295
Přidívám se k tázací osobě - FSX mi padá ... bez hlášení - tentokráte to není ani online ani na Ruzyni.. prostě třeba když vybírám Mise nebo tak
Uživatelský avatar
By Schindler
#112296
Nahrajte sem jakékoliv chyby v čase pádu FS z eventvwr.exe ... Jinak jsem odkoukal a mužů konstatovat, t
FSX DE SP2 není plně kompatibilní s Windows 8.1 Prof.
Uživatelský avatar
By vojav
#112297
Potvrzuji - eventvwr.exe mám ve Správce úloh ? :) či přes Spustit
Mám Acceleration a Win8.... no uvidíme...snad se to vyřeší :)
Uživatelský avatar
By vojav
#112307
Začalo to blbnout po nainstalování scenerie Prahy ( myslím...protože včera jsem bezproblémově lítal ) - Zkusím třeba přemazat :)
Díky za odpovědi :)
Uživatelský avatar
By Schindler
#112314
Pokud to Standovi padalo i s nějakou novější verzí, tak bych to každopádně zkusil vymazat a otestoval bez ní ... Jinak jak píšu, tak kompatibilita jak s Win8, tak hlavně s Win 8.1 je příšerná - a není se čemu divit, už to pár let od vydání je.

Co se týče té knihovny, tak to ještě u Win 7 fungovalo, když jsem to testoval osobně u Win 8.1, tak to bylo spíše na škodu. Co se týče této knihovny, tak nestahovat odnikud, stačí se podívat do složky Windows/System32, popř. Windows/SysWOW64, tak tam ta knihovna je. Ale moc nemám nastudováno, jak to spolupracuje s FS, ale dle mého názoru by nemělo mít řádný vliv na to, jestli ta knihovna je v uvedeném adresáři nebo je ve FS, myslím, že si to stejně natáhne z Windowsů. Ale tohle by mohl vědět Jindra.
Uživatelský avatar
By vojav
#112315
Nainstaloval jsem si aktualizace z Windows Update + jsem aktualizoval ovaldače na Grafárnu... zatím to vypadá,ž e to bylo i tímhle :) No uvidíme
Uživatelský avatar
By vojav
#112358
Neuviděli jsme- dnes mi to několikrát spadlo než jsem se vůbec stačil ohlásit- pak mi to vypadlo v LZTT po vyjetí z dráhy :) Nemáte už nějakou radu?
Uživatelský avatar
By vojav
#112441
Lidi - já už vážně nevím
Chtěl jsem reinstalovat FSX kvůli mým problémům -jenže penže .... Po spuštění FSX se asi chybně načtou nějaké scenerie - po tom dalších pár chybových hlášek ..... po tom se mi nechtějí načíst letadla, nic ! udělal jsem si zálohu - jenže ta přestala fungovat ...

Co mi poradíte ? Zkoušel jsem snad všechno - aktuálně už asi po 4x reinstaluji FSx - je možné, že jsou v Prčicích CD ? To bych neřekl, po Vánocích jsem úspěšně nainstaloval FSX a od té doby je mám v krabičce na stole ....
Uživatelský avatar
By Pavel
#112442
Přeinstalovat operační systém, necpat do něj žádnej další bordel kromě věcí který používáš (brower, Office,...). Nainstalovat FSX, dát do ní 1 - 2 legální addony letadel které lítáš, FSInn a Šemíka + ověřené scenérky kam často lítáš, necpat tam další bordel jako všechny možné ultra reálné textury počasí, terény, a já nevím co všechno. Pak to nemá šanci padat.

PB
Uživatelský avatar
By vojav
#112445
Zkusil jsem pouze vrátit obnovu systému do té doby když jsem instaloval FSX a nainstlaoval jsem ho znova- nyní už se při spuštěení zobrazují hlášky jenom s těma scenerkama (Area 101 102 103 a pár dalších Area xxx ) - snad to bude fungovat....
Uživatelský avatar
By vojav
#112447
Každopádně hodlám přejít na Xplane - koupit nějaké béčko a lítat na X plajnu) :)
Uživatelský avatar
By Schindler
#112452
Aha, nestíhám sledovat. A to má být jako jediná chyba? ... Já bych věděl tu největší chybu, a ta je poprána v mém příspěvku 214.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 13