Forum zaměřené na vše o letadlech, sceneriích, addonech a ostatním z Microsoft Flight Simulatoru.
Uživatelský avatar
By marenadl3
#113827
Už delší dobu bojuju s jedním problémem. Tato chyba se zobrazuje pouze když chci letět s A319/20, nedělá to u A318/321/330/340. Zrovna ty dva, které jsou pro mě \"potřebné\". Re-instal Wilco Airbusu nepomohl, Gůgl neví, a do re-instalu FSX se mi teda hrubě nechce (resp. před tím, než to bude poslední možností, tak se zeptám ještě tady). Jak tuto chybu odstranit?
By jps111
#113835
Dobrý den všem,
mám problém s poklesem FPS - na Ruzyni - tak poslední 3 měsíce... nelze s tím přistát , opožděné reakce ,atd. ( prodleva
asi 3-8 sec. ) Dříve absolutně OK.
Už je to trapné , se stále někomu omlouvat za špatné přistání a úplně ujeté pojíždění. (zejména ,když to nemohu ovlivnit )
Četl jsem předchozí výše uvedené příspěvky - kterou část scenerie LKPR vymazat ?
Uživatelský avatar
By CSA222
#114213
Ahoj, vracím se po dlouhé době k létání na fs a hned tu mám pro vás určitě prkotinu. Mám W8 64b a v úplném závěru instalace FSX GOLD mi to hodí tuhle chybu:

[img=PunBB bbcode test]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 9b29c08bff[/img]


Na googlu jsem našel nespočet návodů jak to vyřešit, ale ani jeden mi zatím nefunguje. Zkoušel jsem vyčistit registry, přeinstalovat W8, aktualizovat i návod, který je zde na straně 3 a pořád nic.

Nevíte si rady někdo?
Uživatelský avatar
By vojav
#114219
Ahoj, tohle samé se řešilo u mě na straně 6, tak na to koukni, třeba to pomůže
By haros
#114713
Dobrý den. mam FSX gold a Win 7 kdyz spustim instalaci hry,která probíhá uplně normálně,ale na konci se objeví tato hláška: Error Number:0x80040702 Description:Failed to load DLL:GameuxInstallHelper prosim o radu .Děkuji zdravi Tomas
Uživatelský avatar
By Datum13
#114714
[quote="haros"]Dobrý den. mam FSX gold a Win 7 kdyz spustim instalaci hry,která probíhá uplně normálně,ale na konci se objeví tato hláška: Error Number:0x80040702 Description:Failed to load DLL:GameuxInstallHelper prosim o radu .Děkuji zdravi Tomas[/quote]

Prosím doplnit cele jméno jak je to ve fórum rules;)
Uživatelský avatar
By Schindler
#114718
[quote="haros"]Dobrý den. mam FSX gold a Win 7 kdyz spustim instalaci hry,která probíhá uplně normálně,ale na konci se objeví tato hláška: Error Number:0x80040702 Description:Failed to load DLL:GameuxInstallHelper prosim o radu .Děkuji zdravi Tomas[/quote]

Dobrý den.

Zkusil bych postupovat podle Microsoft Support ... http://support.microsoft.com/kb/968365
Uživatelský avatar
By vojav
#115291
[quote="Schindler"][quote="haros"]Dobrý den. mam FSX gold a Win 7 kdyz spustim instalaci hry,která probíhá uplně normálně,ale na konci se objeví tato hláška: Error Number:0x80040702 Description:Failed to load DLL:GameuxInstallHelper prosim o radu .Děkuji zdravi Tomas[/quote]

Dobrý den.

Zkusil bych postupovat podle Microsoft Support ... http://support.microsoft.com/kb/968365[/quote]

Samý problém, podle návodu jsem udělal (dokonce 2x), nefunkční :( Já si chci zalítat s 737 :D Není nějaká další možnost?
Uživatelský avatar
By Schindler
#115841
[quote="marenadl3"]FSX mi padá po spuštění. Zkoušel jsem kombinace vypnout kompatibilitu-zapnout, spustit-nespustit jako správce... Nic.
Windows 7 64-bit, legální. Co s tím?[/quote]

Odpovědět mi na Skype :)
By Deivoos
#123093
Zdravím,
při instalaci FSX probíbhá vše normálně, chce to po mně 2. disk, tak ho vložím ono ho to veme nainstaluje to věci z něj, ale při konci instalace naskočí toto. Neví někdo co s tím ?
Obrázek
By komplik
#123111
Kliknout na OK? To by bylo první co by mě napadlo.

Druhé co by mne napadlo a doporučil bych to každému... dát DVD na stůl jako podložku pod hrnek s kafem a za 5€ si ve slevě koupit Steam verzi, která, na rozdíl od krabicovek je a bude podporována, vycházejí na ni patche, které opravují neduhy původní verze. Na tento měsíc je ohlášený již 3 patch (od půlky prosince, kdy se FSX začal prodávat na Steamu) který má opět zlepšit stabilitu.
Uživatelský avatar
By marenadl3
#123112
[quote="Jiří Kocman"]
...dát DVD na stůl jako podložku pod hrnek s kafem a za 5€ si ve slevě koupit Steam verzi, která, na rozdíl od krabicovek je a bude podporována, vycházejí na ni patche...[/quote]

Myslím si, že všichni zde přítomní radši drží v ruce originál krabici, než pouze elektronický "účet" na Steamu, který když padne, tak jsou všichni v (_|_), jako Baťa s dřevákama. ;)
Do Steamu bych šel eventuálně pro nějakou jednorázovku (např. ETS2, nebo něco takového), ale určitě ne pro věci, u kterých vím, že zde budu kontinuálně přidávat addony, aby se mi to po nějaké době celé sesypalo. Hotove.
Uživatelský avatar
By vojav
#123113
Až na to, že v FSX SE hodně addonů nefunguje.

Jinak, zkus ty DVD přesunout do PC a pak je mountout a tak to nainstalovat. GL.
Uživatelský avatar
By Datum13
#123116
Davide zkus tohle :
The clean boot instructions are as follows. Just remember to undo the changes after you have installed FSX. You install FSX after the restart on item d.

On the Start screen, type msconfig, and then press Enter.
On the Services tab of the System Configuration dialog box, tap or click to select the Hide all Microsoft services check box, and then tap or click Disable all.
On the Startup tab, tap or click Open Task Manager, right-click (or, on a touch device tap and hold) and then disable each Startup item, and then close Task Manager.
On the System Configuration screen, tap or click Apply/OK, and then restart the computer.

Znovu zkus nainstalovat, doporucuji instalovat do C:/Flight Simulator X a ne do C:Program files
By komplik
#123117
[quote="Vojtěch Javorský"]
Až na to, že v FSX SE hodně addonů nefunguje.
[/quote]

Hodně? Nechám se poučit... vím o dvou... FS Recorder a GNS430/530.... v prvním případě na to autor peče a RealityXP to má, zdá se také na háku... každý kvalitní vývojář implementoval podporu FSX:SE už dávno. Na steamu se dle informací co prosákly ven prodalo téměř 1 milion kopií... hodně lidí zvolilo FSX:SE kvůli stabilitě a jistotě podpory. Máš problém s instalací, s padáním? Zkus napsat Microsoftu... když napíšeš do DTG odpovědi se dočkáš velice rychle.


[quote="Marek Sobaniec"]
Myslím si, že všichni zde přítomní radši drží v ruce originál krabici, než pouze elektronický "účet" na Steamu, který když padne, tak jsou všichni v (_|_), jako Baťa s dřevákama. ;)
Do Steamu bych šel eventuálně pro nějakou jednorázovku (např. ETS2, nebo něco takového), ale určitě ne pro věci, u kterých vím, že zde budu kontinuálně přidávat addony, aby se mi to po nějaké době celé sesypalo. Hotove.
[/quote]

Myslíš že padne největší distribuční kanál? Dřív než padne, tak se o něj poperou zájemci, kteří jej budou chtít koupit...
Navíc, bavíme se tu o v přepočtu 140 korunách, to tě jako vytrhne? Co všichni zde přítomní udělají když se jejich krásné DVD náhodou poškodí? Ta pravděpodobnost je daleko, daleko vyšší než to co tady uvádíš...

Jak to všichni zde přítomní dělají s jinými addony - takovými které nejsou k dispozici na DVD, nebo ty, které na DVD nedostávají aktualizace? Namátkou třeba ORBX a jejich trojkombinace - global, vector, openlc... 210AUD, pouze elektronicky...
Uživatelský avatar
By marenadl3
#123118
Ne, 140 korun mě opravdu nevytrhne, ale raději si zaplatím za to, že u sebe budu mít fyzicky DVD. Můžeš si o mě myslet co chceš, ale když už začnou padat firmy, jako je Tesco, to samé velké dopravní firmy, firmy na výrobu počítačů, mobilů, internetové e-shopy, tak opravdu nevěřím tomu, že by se to celém slavnému Steamu stát nemohlo.

Je to celkem podobné, jako s tou onou populární větou:
"Dnes už není problém dělat veškeré věci elektronicky, ale papír bude pořád papírem."
By komplik
#123119
[quote="Marek Sobaniec"]
Ne, 140 korun mě opravdu nevytrhne, ale raději si zaplatím za to, že u sebe budu mít fyzicky DVD. Můžeš si o mě myslet co chceš, ale když už začnou padat firmy, jako je Tesco, to samé velké dopravní firmy, firmy na výrobu počítačů, mobilů, internetové e-shopy, tak opravdu nevěřím tomu, že by se to celém slavnému Steamu stát nemohlo.
[/quote]

Pokud chceš starý software v zásadě bez podpory, jest ti přáno. Věřím že první výrazný rozdíl ve výkonu a valná část těch co si oprašují svoje DVD najednou ztratí své přesvědčení že elektronická distribuce je něco co jim nesmí do baráku, natož do počítače... Už jen taková volovina jako mouse cursor FPS drop, který je zvláště pro tubelinery strašná otrava... a DTG to budou řešit...

Btw.. v případě krachu steamu se v zásadě nic neděje... sw ti sice prodává steam, ale licence ti poskytuje distrubutor toho SW a od něj lidi budou chtít funčkní sw. Uvažovat stejně jako ty, tak herní průmysl na PC dávno neexistuje, dnes už není žádného většího titulu co by se dostal mezi lidi jinak, i starši věci se zpětně dostávají na steam, sám jsem si koupil několik starších her na steamu jen proto abych nemusel skladovat DVD :)
By komplik
#123135
To tlačítko OK nepomohlo?

Když v tu chvíli shodíš instalaci a nepokračuješ v ní, tak FSX běží?
Uživatelský avatar
By marenadl3
#123139
Ach jo.. Kdyby Davidovi tlačítko OK pomohlo, tak dám ruku do ohně, že tady ani nepíše o pomoc... :(

Davide, zkus ještě po vyběhnutí této hlášky vysunout / zasunout opět disk 2 a pak dát OK. :)
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13