Určené pro všechny, kteří chtějí sdílet s ostatními své zážitky z virtuálního létání formou screenshotů, ale i videa.
By Araneus
#114667
Dostala jsem tvůj mail. Nejde mi na něj odpovědět. Takže píšu zde.
Nejdůležitější dotaz zní: co máš za simulátor. Pokud MSFS, tak ti bohužel neporadím. Tohle je X-Plane.
Co přesně znamená \"placatá\" scenérie?
Uživatelský avatar
By Macek
#114671
Placatá znamená plochá, nemám tam prostě domečky jako Ty, kromě vysokých staveb (komíny atd.) které mám stažené zvlášt.
Jo a mám FSX :)
Uživatelský avatar
By Macek
#114673
Tak o tomto si můžu tak akorát nechat zdát :(. Kašlu na to, budu lítat VFR podle FSX základu, aspoň bude sranda když se ztratím...
Uživatelský avatar
By Macek
#114674
Tak o tomto si můžu tak akorát nechat zdát :(. Kašlu na to, budu lítat VFR podle FSX základu, aspoň bude sranda když se ztratím...
Uživatelský avatar
By anhista
#114687
[quote="Macek"]Tak o tomto si můžu tak akorát nechat zdát :(. Kašlu na to, budu lítat VFR podle FSX základu, aspoň bude sranda když se ztratím...[/quote]
Tak pokud tam nechceš ten Pavlův autogen kvůli výkonu, tak si sežeň Ultimate Terrain Europe X. Dost ti to zpřesní všechno vodstvo, železnice, dálnice.. takže pak to jde. :)) Ještě bych ti doporučil si sehnat reliéf ČR ale nevím jestli pro X je.
Uživatelský avatar
By POndrej
#114886
Co se všechno dá potkat při hlídkovém letu v LMMM FIRu ve FL300.

P.S. nejmenší rozestup ve finále kolísal okolo +-100ft.
Uživatelský avatar
By POndrej
#114893
Pár \"fotek\" ze společného letu do GCTS s CSA739 a CEF55 v rámci nácviku letu ve formaci. Paralelně sledované přes VATSpy jsme jednu chvíli vypadali jako jedno jediné letadlo :-)))
By jps111
#114958
Pokus o fiktivní omalovátko , fiktivního letadla. Snad bude ve skupině lépe vidět.
Kdo se přidá do formace?

Tzv. kachní plochy jsou barevně rozdílné, pro případné osobní znaky.


:D a =D
By ASG29
#115214
Prosím Vás, který program (free) na screenshoty pro Win7 je nejlepší? Kdysi jsem měl Screenshot, jednoduchý a bezproblémový, ale ten už nemůžu najít.
By ASG29
#115268
Tak jsem si udělal výlet: Liberec - Strunkovice - Zell am See. Ve Strunkovicích jsem doplnil palivo (levnější než v Rakousku či Německu ;) ), poté jsem pokračoval na Passau, Waging am See (u jezer Waginger See a Tachinger See, na dohled od Salzburgu přes Bad Reichenhall do Berchtesgadenu, podívat se na Hitlerovo Orlí hnízdo (bohužel není vymodelováno), přes Hinter See nad Weisbach bei Lofer a pak už jen vyklesávat údolím vedoucím k Zell am See.
Zpáteční cesta vedla po té samé trase, jen mezi Salzburgem a Passau zpestřená deštěm a dohledností na hranici pro VFR.
(popisky jsou v názvu obrázků, bohužel některé jsou nezaostřené)
Uživatelský avatar
By bumper
#115372
Kdo nám to na Medlánkách vysázel ty topoly kolem pojížděčky ? :) Tam jsou ve skutečnosti jen dva keříky.
By Araneus
#115379
Pravda, zrovna před chvílí jsem prověřila, že tam opravdu žádné topoly nejsou. Na vině je stoprocentně World2XPlane. Je hodně agilní, co se týče generování stromečků a silnic. Chce to přidat více parametrů k exclusion zones do scenérky letiště. ;-)
Uživatelský avatar
By bumper
#115402
World2Xplane nepoužívám, ani vlastně nevím jestli je i pro verzi X-Plane 9 ( já desítku nevlastním ), takže to nějak nemám jak ve scenerce otestovat. Už jsem tam přidělával exclude kvůli autogenu z fasád osm2XP, to mě tam přebíjelo hangáry a jiné budovy na letišti, no a teď zase topoly, grrrrr. :)
Uživatelský avatar
By POndrej
#115821
Malý výlet LKNA-LZKZ a zpět s nízkým průletem nad LKTB.
By jps111
#116008
Nevíte někdo, proč se nezobrazují obrázky v příspěvcích?
Děkuji.
Uživatelský avatar
By Macek
#116108
Včerejší poletování kolem Prahy
Přílohy
C172 nad Cukrákem.jpg
C172 nad Cukrákem.jpg (73.37 KiB) Zobrazeno 5066 x
Bez názvuxx.jpg
Bez názvuxx.jpg (40.78 KiB) Zobrazeno 5071 x
Naposledy upravil(a) Macek dne 23 črc 2014, 08:06, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
By Macek
#116109
LKPR včera - go around, B747 vjel na dráhu v průběhu finále B737. Volačky má redakce k dispozici :) :) :) :)
Přílohy
Go around 2.jpg
Go around 2.jpg (72.95 KiB) Zobrazeno 5061 x
Go around.jpg
Go around.jpg (38.37 KiB) Zobrazeno 5062 x
Naposledy upravil(a) Macek dne 23 črc 2014, 08:19, celkem upraveno 1 x.
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 21