Informace o sletech a akcích u nás a v zahraničí, briefingy i debriefingy. / Fly-ins and events
By Araneus
#115047
Trochu jsem se souhlasem PBho upravila organizaci eventů v kalendáři na hlavní stránce vacc-cz.org. Vzhledem k tomu, že finální podoba eventu a banner (pro umístění na naše fórum, VATSIM a VATEUD kalendář a vRoute) jsou k dispozici vždy až tak 14 dní před konáním akce, rozhodli jsme se dávat do kalendáře i eventy, které jsou teprve v přípravě, tj. je dohodnutý termín a plus minus doba konání (jinak by ten kalendář byl pořád prázdný). Další podrobnosti o eventu se objeví na našem fóru v okamžiku, kdy budou veškeré podklady kompletní a taktéž bude upraven text v kalendáři do finální podoby (což je většinou těch 14 dní předn začátkem akce).
Naposledy upravil(a) Araneus dne 13 zář 2014, 23:45, celkem upraveno 1 x.
By Araneus
#115204
Pokud si všimnete zajímavého eventu a zejména pokud se ho chcete zúčastnit a přizvat i ostatní piloty, tak ho samozřejmě hoďte sem na fórum, budu jen ráda.
Jenom bych chtěla poprosit (teď reaguju na poslední příspěvek Jakuba Jiřičky který umístil Summer Kick Off - Heraklion & Rhodes Overload do vlákna Frankfurt Real Ops):

1) do nového vlákna,
2) se standardní hlavičkou,
3) přesně jak Kuba napsal s důvodem proč to letět abyte nalákali i ostatní piloty,
4) s případným requestem na ATC pokrytí LKAA (třeba od kdy do kdy chcete letět, v kolika lidech apod.) - pokud by se žádný řídící nebookl, obešlu je sama mailem,
5) ideálně pár dní předem (i když chápu, že si toho často všimnete třeba až v den konání).
By Araneus
#117297
Na popud Martina Tlolky znovu upozorňuji, že

VŠECHNY eventy, tj. nejen ty, které jsou oficiálně avizované na fóru s textem a bannerem, ale i ty, které jsou v takovém stádiu plánování, že je u nich známo datum konání, jsou zaznamenané v kalendáři vpravo na titulní straně vacc-cz.org.

Samozřejmě vzhledem k tomu, že každou středu je COD, tak prostě pokud se v tu středu koná něco navíc, třeba tématický COD, tak to není v kalendáři na první pohled vidět, protože políčko toho dne je označené tak jako tak. Je tedy třeba kalendář rozkliknout a podívat se. Alternativně bych mohla z kalendáře běžné CODy vymazat a nechat tam jenom tématické akce, ale to nemůžu sama rozhodnout. Bohužel barevně odlišit jednotlivé akce v rámci té verze kalendáře, která je vidět na titulní straně, nejde.

Díky za pochopení.