Určené pro všechny, kteří chtějí sdílet s ostatními své zážitky z virtuálního létání formou screenshotů, ale i videa.
Uživatelský avatar
By Datum13
#118682
Nadhera, 285g tomu rikam umeni. Osobne sem letal indoor(pres zimu) nekolik let ale dosahnout 285g pro 2m ero tomu rikam umeni. Je teda pravda ze je to nafukovacka(helium) ale i tak, 2x fan+spoillers,ailerons,ruders,elevators+landing gear je styrofoam
By PBily
#118886
Jse si rikal, jak to muze tak pomalu letet. Ted jsi mi to vysvetlil. Ale nadhera. Koukal jsem jak puk.
Uživatelský avatar
By Pavel
#118923
Pěkné je, že přímo autor toho videa je ten pilot a zapojuje se tam dole do diskuze a vysvetluje to...

PB
Uživatelský avatar
By marenadl3
#119942
V pauze na elektrické měření jsem vyšel ze školy, podívám se nad sebe, a Mrija nade mnou, jak se točí do ILSu... :) :) :)
Uživatelský avatar
By Jakub Jiřička
#119943
[quote="Marek Sobaniec"]
V pauze na elektrické měření jsem vyšel ze školy, podívám se nad sebe, a Mrija nade mnou, jak se točí do ILSu... :) :) :)
[/quote]
to je hřích bejt tak blízko a nejít se kouknout na přistání :D
Uživatelský avatar
By George_L
#119944
[quote="Jakub Jiřička"]
[quote="Marek Sobaniec"]
V pauze na elektrické měření jsem vyšel ze školy, podívám se nad sebe, a Mrija nade mnou, jak se točí do ILSu... :) :) :)
[/quote]
to je hřích bejt tak blízko a nejít se kouknout na přistání :D
[/quote]


Ještě mají dvě možnosti ;)
Uživatelský avatar
By JKol
#121258
Sandálky jo, jednoho INS z LKHD píchla při nástupu do větroně vosa do bosý nohy (sandály) a když po dvou hodinách sedal, tak noha od lýtka dolu měla stejný průměr. Od té doby tam nenajdeš nikoho v sandálkách :)
By martintlolka
#122153
tento komentář hovoří za vše:
He's a good one to narrate this.  His airplane did the Kessel Run in less than 12 parsecs.
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35