Pro otázky ohledně software a připojení na VATSIMu. SB, FSInn, ASRC, VRC, EuroScope, ServInfo, ActiveSky a další.
By komplik
#122842
Ahoj, včera jsem byl kouknout na ruzyňi a trošku se zaposlouchat do vaší činnsti tam...

Prve měl jsem za to že jsem daleko striktnější.. tzn.. pozitivní pozitivní poznatek, že nějaká chyba nikoho moc nepálí...

Ale teď k mému problému, všechny letadla jsem viděl bílé a i když jsem nesledoval kdo s čím letí, tak snad i jeden typ. Co je potřeba nastavit abych viděl model správného letadla a vhodné korepondující livery.

D9k.
Uživatelský avatar
By vojav
#122844
Hoj, pro správné zobrazení letadel je třeba použít externí knihovnu (WOAI, pro příklad) a tu pak pres nastavení propojit s vpilotem :)
By komplik
#122851
Měl jsem nastavený jen default aircraft, tak proto ty samé airbusy :)

pročetl jsem si to ještě jednou a pořádně a chápu to tak že...

musím mít vhodný AI obsahující modely patřičných letadel nebo používat default co je v simulátoru, což bude omezující když člověk potká netypické letadlo, ale to asi přežiju.
By mě zajímalo jak jste viděli mého B60 s přestavbou od Rocket Engineering, který je tak specifické letadlo že snad ani v těch placených balících ho nepotkáte (tuším jich je možná tak 30-40) :D

Někde to vyzkouším co to bude dělat, hlavně jak to bude/nebude svištět v P3D.


Zatím moc díky všem!