Informace o sletech a akcích u nás a v zahraničí, briefingy i debriefingy. / Fly-ins and events
Uživatelský avatar
By CSA075
#126265
Vcerejsi COD opravdu provozem dost zaostal, bylo cca 5 pohybu prvni hodinu a mozna i druhou hodinu, za dve hodky tedy 10 pohybu opravdu nic moc, mozna by stalo opet mozna zmenit den CODu, jelikoz minuly ctvrtek to bylo to same, mozna o malinko horsi.....
By Araneus
#126266
Hm. A který den bys navrhoval, aby to mělo signifikantní dopad na hustotu provozu?
Uživatelský avatar
By CSA075
#126268
[quote="Petra Ondráčková"]
Hm. A který den bys navrhoval, aby to mělo signifikantní dopad na hustotu provozu?
[/quote]

No Peto ono je to asi slozitejsi, nebot mi prijde, ze leta pomerne malo lidi a co jsem mel moznost videt, i par pilotu letalo treba v USA misto aby delalo provoz zde, i kdyz jsou ATC online. Mozna zkusit nechat na foru hlasovat, ktery den by pilotum , ridicim vyhovoval nejlepe....
Uživatelský avatar
By Pavel
#126270
No, já jsem Vojtu upozorňoval, že včerejší COD není ve vRoute, ale byl jsem upozorněn, že to jednak není potřeba, a druhak že provoz na CODech je úspěšný, tak co. Takže usuzuju, že je vše plně pod kontrolou...

PB
By Pusajin
#126271
Nemyslím si, že by případná změna dne pro COD nějak výrazně zvětšila počet pohybů.Pár čtvrtků zpátky si vybavuju slušný provozy i bez eventů, ale mohlo to být i zkouškami řídících.Vždy to bude o tom, kolik lidí má zrovna čas něco zaletět  :-\Zb
Naposledy upravil(a) Pusajin dne 19 úno 2016, 11:28, celkem upraveno 1 x.
By Araneus
#126273
[quote="Pavel Kubáč"]
[quote="Petra Ondráčková"]
Hm. A který den bys navrhoval, aby to mělo signifikantní dopad na hustotu provozu?
[/quote]

No Peto ono je to asi slozitejsi, nebot mi prijde, ze leta pomerne malo lidi a co jsem mel moznost videt, i par pilotu letalo treba v USA misto aby delalo provoz zde, i kdyz jsou ATC online. Mozna zkusit nechat na foru hlasovat, ktery den by pilotum , ridicim vyhovoval nejlepe....
[/quote]

Já na tom nic moc složitého nevidím. Změna dne podle mne nepomůže. Leda tak k horšímu, protože ve čtvrtek je nejmíň konkurenčních eventů jinde po Evropě (a to říkám přesto, že čtvrtek jako jediný den v týdnu mi naprosto nevyhovuje). Obecně víc provozu bývá v neděli, proto jsme přidali Czech Sundays. Ale mimochodem nejvíc provozu v tu neděli je stejně během dopoledne a odpoledne. Večer to vždycky umře (lidi se chystají po víkendu do práce apod.). Co se týče čtvrtků, tak jsem vždy do cca půl desáté mimo, takže nemám přehled, jak to mezi osmou a půl desátou vypadá. Nicméně kolem té půl se vždycky na provoz zběžně mrknu a souhlasím se Zbyňkem, že provoz je špatný tak poslední 2 CODy. I kdy na druhou stranu včera bylo asi 7 příletů mezi desátou a půl jedenáctou, holt jsi nevydržel a JAV se poměl.

A co se týče pilotů letících během CODu mimo FIR tak já si myslím, že piloti nejsou primárně určení k tomu, aby poskytovali zábavu řídícím a "dělali jim provoz". Když mají zrovna chuť lítat jinde nebo jim jejich aerolinka zrovna vygenerovala let mimo ČR nebo kupříkladu mají averzi k českým řídícím, tak si o tom můžeš sám pro sebe myslet své, ale já bych to takhle veřejně určitě neprezentovala. My poskytujeme servis a jsme samozřejmě na provoz velice rádi. Čím víc provozu, tím jsme radši. Ale když chce někdo letět jinde, má na to plné právo a neměl by za to být veřejně kritizován.

Že COD nebyl na vRoute je moje zodpovědnost a moje chyba. Měl tam být. Že Vojta řekl, že COD na vRoute být nemá je asi taky moje chyba a obojí pořeším.
Uživatelský avatar
By Datum13
#126283
Pravda ze poslednich par COD nebylo nic moc, ale COD dny bych nechal tak jak jsou nyni. Pravda ze o vikendu leta podstatne vice pilotu pres den a navecer jiz neni takovy provoz. Ja osobne proto radsi ridim pres den pokud mam moznost, alespon se tam nenudim ;)
By Araneus
#126326
Dnes je Czech Online Day. Řídící, bookněte si nějaké pozice, bez bookingů nebude žádný provoz. Piloti, přijďte si zalítat.
Uživatelský avatar
By aldamat1
#126413
Dneska připomínam COD, je slíbená Pražská a Brněnská věžka plus oblast. tak pojďte lítat ;)
Naposledy upravil(a) aldamat1 dne 03 bře 2016, 19:25, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
By aldamat1
#126515
Dneska v LKMT provoz pěknej, jen škoda že se ty přílety a odlety nesešly v jednu chvíli. Jinak po návštěvě 2. a 3.LM SOŠ-CL na letecké základně v Čáslavi se Gelbovi dneska pokazila půlka Albíka, Matyáši, nevíš o tom něco? :D
Přílohy
Snímek obrazovky (105).png
Snímek obrazovky (105).png (108.3 KiB) Zobrazeno 9939 x
Uživatelský avatar
By anhista
#126535
[quote="Aleš Matušík"]
Dneska v LKMT provoz pěknej, jen škoda že se ty přílety a odlety nesešly v jednu chvíli. Jinak po návštěvě 2. a 3.LM SOŠ-CL na letecké základně v Čáslavi se Gelbovi dneska pokazila půlka Albíka, Matyáši, nevíš o tom něco? :D
[/quote]
Co? Já? Já to neukradl!
Uživatelský avatar
By aldamat1
#126538
Dneska můžete očekávat online Karlovarskou věžku, tak pojďte udělat nějakej provoz ;)
Uživatelský avatar
By vojav
#126593
Mezitím, co se ve staffu řeší zrušení čtvrtečních COD tak jsme se také dohodli na dnešním obsazením Prahy!
LKAA_CTR, LKPR_APP a LKPR_TWR se na Vás těší dnes od 8mi hodin lokálního času!
By Huck Finn
#126636
Chystá se dnes večer někdo řídit Prahu, popř. LKAA_CTR? Chystám cestu z LKPR do EDMM (v Mnichově by měl být Munchen Mittwoch, pokud kalendář na VATEUD nekecá).
By Huck Finn
#126643
Plánuju odlet z LKPR 20:25 LOC, ale kvůli mě to určitě nemá smysl zapínat. I tak děkuji za nabídku.
By Huck Finn
#126644
Tak Mnichov byl dnes pěkný, sešlo se nás tam na finále v jednu dobu asi 6, takže legrace.
Uživatelský avatar
By aldamat1
#126715
Tak dnešek na LKTB_TWR super, mnohem lepší provoz jak kdejakej COD ;) Už chyběly jen přílety a všechno to splácat dohromady, a bylo by to perfektní :) Díky všem co jste dneska zaletěli
Přílohy
Snímek obrazovky (128).png
Snímek obrazovky (128).png (86.53 KiB) Zobrazeno 9783 x
Snímek obrazovky (129).png
Snímek obrazovky (129).png (79.66 KiB) Zobrazeno 9782 x
Uživatelský avatar
By vojav
#126743
Připomínám dnešní event do Budapešti :) Již od 8mi se na vás těší plně obsazený praha a oblast :)

Doporučené tratě:
LHBP - LKPR: BADOV UP41 MAVOR P41 BABUS L602 BNO L726 VLM
LKPR - LHBP: VOZ L993 IVOLI Z650 PEPIK UZ650 BERVA UM748 RUTOL

Mapy, scenérie a NOTAMy:
LHBP: http://vacchun.hu/?lang=en at Downloads section
LKPR: http://www.vacc-cz.org/airports/lkpr
Uživatelský avatar
By prolam
#126750
Na dnešním Czech Sunday se na Vás těší plně pokrytá Praha a věžka v Brně. Přileťte trénovat na Runway to Hell  ;)  8)
  • 1
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 60