Vše co nepatří jinam a přesto může ostatní zajímat.
Uživatelský avatar
By Čondra
#99145
Minulý týden jsme ve škole brali první pomoc.. Otevřu takhle učebnici Lidského činitele.. A co mi bouchne do očí... Kde já už jen to jméno viděl :). Kdybych byl vandal, tak to přepíšu na (c) off

OK
Uživatelský avatar
By Schindler
#108960
Konečně to vhodné téma - mimo mísu :) Naše škola pomáhá při organizaci nějaké olympiády pro předškoláky a dostali jsme zadáno vyrobit diplom a vím, že je tu plno grafiků (nebo i negrafiků), a tak bych se chtěl zeptat na váš názor, jestli se to líbí nebo byste to zkritizovali? Samozřejmě berme v potaz věk dětí okolo 5 let :)
Uživatelský avatar
By George_L
#108963
Myslím, že pro děcka asi good. Tuto neidentifikovatelnou postavičku jsme v TV taky někdy zahlédl, i když mi je do dneška záhadou, co to vlastně je ;).
Osobně to neřeším, ale nebude někdo \"rýpat\" do autorských práv a já nevím čeho?
Uživatelský avatar
By JKol
#127530
Kdyby jste někdo měl zájem :)
Přílohy
tmp_25308-FB_IMG_1471176107521-1326633258.jpg
tmp_25308-FB_IMG_1471176107521-1326633258.jpg (98.09 KiB) Zobrazeno 5777 x
Uživatelský avatar
By Jindřich
#128222
[quote="Jakub Kolář"]
http://www.zeleznicenaletiste.cz/
[/quote]
To je šílený. Z Václaváku je to vzdušnou čarou na terminál 12km. Už tam jezdí autobusy/taxi, proč ještě vlak? Pochopím rychlodráhu z Arlandy do Stockholmu, ale tam to je bratru 40km... Z Ruzyně seš busem 100 za 20 minut na Zličíně a za dalších 20 v centu... Nechápu.
Naposledy upravil(a) Jindřich dne 07 lis 2016, 23:55, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
By JKol
#128223
Protože v rámci nějakého evropského projektu musí být všechna velká evropská letiště, tuším do roku 2030, přímo napojena na železniční koridory (Praha hl.n.).

Navíc se zde primárně jedná o rekonstrukci tratě Praha - Kladno. Odbočka na letiště je spíš jen využití toho že tam ty koleje povedou okolo.

Hele nezaložíme novou kategorii 1D doprava? :-D
Uživatelský avatar
By Hosak
#128535
Ahojte, dnes som pozeral video z Beta testovania PMDG 747 v3 a narazil som tam na jeden prvok ktory som deteraz u 747 nepostrehol a podla fotiek kokpitu to ani zdaleka nema kazda 747. Netusi niekto co to moze byt. Resp co mam dat do googlu aby som o tom nasiel nieco viac?
Přílohy
boeing-747-cockpit-picture.jpg
boeing-747-cockpit-picture.jpg (1.2 MiB) Zobrazeno 5633 x
By Deivoos
#131095
Zdravím hoši,
nevím kam to napsat a nechci zakládat nové téma tak to dám sem :))
Nevíte někdo o nějaké stránce, odkud by se dali vytáhnout historická data pohybů na letištích (přílety/odlety nejlépe během každé hodiny ve dne)? Měl jsem stránku flighstats.com, odkud jsem tahal data pro Prahu před časem a teď bych to potřeboval znovu pro letiště v Lisabonu a to pro období 2.- 8.7.2017, nicméně oni to zpoplatnili a 25 dolarů se mi za to dávat nechce. Za jakékoliv typy budu moc vděčný  :D

Mějte se :))