Forum zaměřené na vše o letadlech, sceneriích, addonech a ostatním z Microsoft Flight Simulatoru.
By ulitej
#129284
[quote="Jan Petrik"]
Ahoj, voda CR v rozliseni 1M/PX hotova. Ke stazeni zde: http://www.studioplesna.cz/LKAA_Water.zip . Vhodna pouze pro ortho scenerku.
[/quote]

Prosím je možné ,že tato data si nerozumí s autogenem, který vyšel pro ORTO v březnu 2017 - zkoušeno v oblast LKHD - přehrada Jablonec n.N. kde mi to "vymyže" cca 70 procent a asi změní podání objektů. Omlouvám se za trochu neodborné vyjádření.
#129807
Ahoj, potýkám se malým problémem s tímto ortem/autogenem. V kombinaci s Mega Airport Prague mi vzniká konflikt - v oblasti prstu A a Menzies terminálu mi naskakují budovy. Dále také v průmyslové zóně v Kněževsi (viz. foto)

Už jsem si zkoušel pohrát s umístěním v Scenery library, jakmile hodim VFR Czech Republic pod Mega airport Prague, problém zmizí, ale na úkor autogenu v oblasti Kněževes - Hostivice - Jeneč, a obecně v blízkém okolí letiště, kde je v podstatě prázdno = placka. (foto)

Slider autogenu v nastaveních je na DENSE, tak tam nevidím problém.

Potkal se už nekdo nekdy s tímto problémem, případně našel někdo i potencionální řešení?  :)
Přílohy

[Přípona byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16