Forum zaměřené na vše o letadlech, sceneriích, addonech a ostatním z Microsoft Flight Simulatoru.
Uživatelský avatar
By Datum13
#123332
Bohužel/bohu dik Jeniku.  Prepar je prostě lepší a přecházejí na něj všichni kdo má full scale sim doma. ;)
Uživatelský avatar
By LupinusCor
#123333
[quote="Daniel Tuma"]
Bohužel/bohu dik Jeniku.  Prepar je prostě lepší a přecházejí na něj všichni kdo má full scale sim doma. ;)
[/quote]

Konečně spojenec :-) Já jsem s P3D maximálně spokojenej :-) Nenech se odradit "zlými jazyky" :-)
Uživatelský avatar
By Peli
#124898
Já taky přešel na P3D, ač jsem měl nakoupeno do FSX dost věcí.
Už mne to dost točilo. Hlavně nestabilita a nízké fps i přes celkem nízké nastavení.

Teď jsem na P3D cca 14 dní, koupil jsem zatím jen PMDG 737NGX a jsem max. spokojený.
Prostě to funguje. Je znát, že základ je FSX. Takže využít grafiku na max znamená stále mít hodně nadupaný procesor (hlavně musí mít vysoký výkon na jedeno vlákno).

Ale je to nesrovnatelné a peněz za nové licence nelituji. Stále je to nic proti ceně toho HW kolem (teď ani nemyslím PC, ale HW na lítání).

J.
#130719
Doposud jsem užíval FS9. Nyní jsem zkusil FSX SE. Vše funguje jak má, pouze za letu je po stisknutí klávesy "Alt" nečitelné menu (jsou tam pruhy nebo linky). Zkoušel jsem různá doporučení, jako doplnit font do Verdana do složky FSX, ověření integrity souborů FSX - bohužel bez efektu. Nyní jsem provedl odinstalaci a výmaz registrů, novou instalaci - vše marno. Pokud by měl někdo podobný a vyřešený problém prosím o info. Kamarád má u box FSX také takové potíže, ale tam je to někdy ano, někdy ne a neví se proč.
Pokud by měl někdo podobný a vyřešený problém nebo věděl jak na to každou novou radu uvítám.
Přílohy
unreadable menu II.jpg
unreadable menu II.jpg (188.89 KiB) Zobrazeno 3954 x
Uživatelský avatar
By radarada
#132526
Tak jsem si poridil takovy mini herni notebook s Nvidia GeForce GTX 1650 a nainstaloval na nej starickou FSX Steam Edition. No... musim rict, ze je to pomalejsi nez muj 10 let stary komp...
Chci verit, ze je to resitelne nejakym nastavenim neceho nekde... tech navodu a stranek z aposeldnich 10 let vzniklo ale tolik, ze najit v rozumnem case, jak to opravit, je docela orisek...

Ma nekdo napad, stranku, odkaz, zpusob, jak / kde zacit a zprovoznit FSX tak, aby se vyuzil potencial noveho HW?
Diky!

PS: Nechci resit ted ani Prepar3D, ani FS2020... jen bych proste rad rozjel tu FSX, poradi nekdo?
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13