Určené pro všechny, kteří chtějí sdílet s ostatními své zážitky z virtuálního létání formou screenshotů, ale i videa.
Uživatelský avatar
By George_L
#61046
Pár screenů z přeletu MTPP-LKPR po vyložení humanitární pomoci...

Jako v reálu, tak i na VATSIMu bylo na letišti dost živo...

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Pohodička, východ slunce
Obrázek

Obrázek

Gran Canaria
Obrázek

Západ slunce a zase tma
Obrázek

Doma na LKPR
Obrázek
Uživatelský avatar
By kopcimek
#61048
Tyyjo, přímo to \"voní\" tou dálkou...Ještě v konfrontaci s reálnýma událostma to působí zajímavě..Jakpa dlouho jsi to letěl?
Uživatelský avatar
By George_L
#61050
[quote="kopcimek"]Tyyjo, přímo to "voní" tou dálkou...Ještě v konfrontaci s reálnýma událostma to působí zajímavě..Jakpa dlouho jsi to letěl?[/quote]

Nakonec to šlo (díky větru) rychleji než jsem očekával, takže něco přes 12 hodin (přibl. 8:00 LOC -> 20:20 LOC).
Uživatelský avatar
By ihrdlicka
#62239
[quote="amalka"]Ve SKAI je přece IL62 ne?[/quote]
SKAI nemam, ale už to řeším..
Uživatelský avatar
By tmx
#62241
Tak jsem nabral z Vancouveru směr domů. Jak člověk letí sám, je najdnou klid a máš čas i screenovat. :)


Obrázek
ranní odlet z deštěm smáčeného Vancouveru

Obrázek
stoupám, co to dá

Obrázek
to okolí je fakt nádherný i v FSce

Obrázek Obrázek Obrázek
trocha kýče v letové hladině

Obrázek
Quebec - taxi via RWY12

Obrázek
krásný nový terminál

Obrázek
Měl jsem Toronto center, Montreal center (Trystan again) i Quebec app... v rámci Cross the Pond letím sem :)
Uživatelský avatar
By Filipos
#62242
Krásné screeny.

Dnes bylo zamračeno i nad naším územím a v Popradu, kde jsem před půl hodinou přistál, jsou - abych použil přesnou terminologii - kontinuální sračky až na zem a dohlednost 600m. CAT I na hraně.

Obrázek
By Fabo
#62245
Zdar,

otazecka na ten DW paint, mas to na Wilca, nebo na 50N? Chystam se udelat to na wilca, tak at zbytecne nedelam to samy.
Uživatelský avatar
By Filipos
#62769
[quote="Fabo"]otazecka na ten DW paint, mas to na Wilca, nebo na 50N? Chystam se udelat to na wilca, tak at zbytecne nedelam to samy.[/quote]

Ahoj, omlouvám se, že jsem neodpověděl. Je to na Wilco, na 737 od 50N bohužel není ani pěkný repaint nových barev ČSA a protože nejsem moc zdatný grafik, ani jsem ho nedělal. Ten na Wilco možno poskytnout komukoliv, ale není nic moc :)
Uživatelský avatar
By tmx
#62807
Pár shotů z dneška. L39 bude na Flying Rhino ready, to letadlo začínám milovat a už ani nepadám na přiblížení do stallu! :)


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
By kopcimek
#62818
Ty musíš mít ale silnej stroj na takovouhle nádhernou scenérii.. :) Pěkný fota..
Uživatelský avatar
By tmx
#62935
Čirou náhodou jsem na aerosofťáckým foru narazil na toto... :o

Obrázek
Uživatelský avatar
By amalka
#62942
[quote="tmx"]Čirou náhodou jsem na aerosofťáckým foru narazil na toto... :o
[/quote]
co tam ma bejt videt? Jsem na mobilu, na obrazku poznam akorat nejakou md fdx.
Uživatelský avatar
By tmx
#62950
Aha... No... Mě to přišlo jako velmi nadprůměrně hezký screenshot, jinak tam nic jiného není. :)
Uživatelský avatar
By PavelS
#66157
a) V Fsce není simulován reflex slunce na skle. Řešení: v reálu je potřeba vyrazit okénka.
Uživatelský avatar
By amalka
#66161
[quote="PavelS"]a) V Fsce není simulován reflex slunce na skle. Řešení: v reálu je potřeba vyrazit okénka.[/quote]

No reflex tam zrovna je, jen je jinde, viz pravý dolní roh skla. Poloha slunce je +- podobná, ale poloha v kabině není shodná. Ale jinak... Jinak mi to přišlo jako typický VFR LKBE EDDC s VATSIM ATC...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 21