Forum zaměřené na vše o letadlech, sceneriích, addonech a ostatním z Microsoft Flight Simulatoru.
#64379
Když už to bude k dispozici, mám dotaz... je to použitelné po FS2004? Je to asi THE BEST FOR FSX, ale předpokládám, že to přinese něco i nám s FS9. Nebo je to pro FS9 zbytečný luxus? (myslím to rozlišení)
Uživatelský avatar
By tmx
#64380
Rozlišení je určitě zbytečný luxus. Jde o to, jestli by nějaký efekt přineslo, že to je \"málo souborů\" (asi 1/20), takže disk míň hrabe a teoreticky by se to mohlo rychleji načítat...
#64386
[quote="George_L"][quote="amalka"]No hlavně FS9 nepodporuje použité rozlišení.[/quote]

To jsem si myslel. Už chystáte ortofoto pro FS9? ;)[/quote]


Hele Jiří, to je nějaký vtip? :P Co první post v tomto threadu?
#64387
[quote="amalka"][quote="George_L"][quote="amalka"]No hlavně FS9 nepodporuje použité rozlišení.[/quote]

To jsem si myslel. Už chystáte ortofoto pro FS9? ;)[/quote]


Hele Jiří, to je nějaký vtip? :P Co první post v tomto threadu?[/quote]

No jo,vlastně :) Odvolávám co jsem odvolal a jdu na půl hodiny do kouta.
#64391
[quote="George_L"][quote="amalka"][quote="George_L"]

To jsem si myslel. Už chystáte ortofoto pro FS9? ;)[/quote]


Hele Jiří, to je nějaký vtip? :P Co první post v tomto threadu?[/quote]

No jo,vlastně :) Odvolávám co jsem odvolal a jdu na půl hodiny do kouta.[/quote]
To si věříš, za půl hodiny to nestahneš :P
By kratochj
#64411
Ahoj, VFR CR je pripraveno ke stazeni. Vzhledem k velikosti scenerky (cca 16GB) a nutnosti rozlozit zatez v case tak, aby mi to nezabilo server, piste si o pristupy pres DM.
By kratochj
#65480
Pro info - vsichni, kdo si napsali, dostali pristup na FTP, kde byla scenerka pristupna ke stazeni a vetsina mi potvrdila, ze maji stazeno. Vzhledem k velikosti scenerky ji uz nemuzu drzet na serveru, protoze mam zaplnene vsechny pasky se zalohami. Proto bude scenerka smazana.

Pokud bude zajem, muzu ji zase na tyden/dva vystavit zase casem, az se sejde dostatek zajemcu (zajemci piste mi pripadne pres DM). Do te doby muzu nabidnout zajemcum z Prahy nebo okoli Kladna moznost sejit se nekde a ja ji poskytnu ke stazeni (verim, ze i ti, kdo si ji stahli nabidnou podobne v ruznych koutech CR).
By husqvik
#66858
Nenasel by se nekdo, kdo by to nahral treba na rapidshare?
16 GB asi bude hostovat malokdo, ze? :-)

Pokud by byl zajem, tak to na Rapid natlacim, ale musel bych se k tomu nejprve dostat :-)
#67331
Jde nejak dodatecne zasahovat do tech BGL souboru s tim, ze by se tam dalo nasazet treba autogen vegetaci v urcitych pro me zajimavych oblastech? Jaky nastroj na to pripadne doporucujete?
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9