Oficiální fórum Czech Airlines Virtual.
By Tommy
#61844
Mám otázku,jaký rodíl je mezi repaitem pro 737 VINTAGE a tím normálním? Děkuji
By trash158
#62108
zdravim chcem len nahlasit ze v downlaod sekcii nejde stiahnut repaint na PSS 757 ! :( bolo by dobre to mat :)
By oupa
#62109
Založit si account na fóru a napsat příspěvek je zřejmě jednodušší, než napsat e-mail.
Je to opravené.
By trash158
#62111
Nonabuduce budem vediet no sorry a;e zato moc dakujem !
By oupa
#62118
V pohodě. Doplň si jméno do profilu případně.
By Fila69
#67486
Ahoj stáhl jsem si Repainty na Airbus A320 a A319 a nějak mi blbnou když se v menu FSX kouknu do nahledu modelu víz. screen:http://yfrog.com/f1chybaqj
By oupa
#67488
Kontrolní otázka - textury z defaultní livery jsi překopíroval předtím?
By Fila69
#67489
no jestli myslíš ten defaultní lak toho IArbusus od Wilca tak ne
By oupa
#67491
Nejdříve zkopíruj obsah \"Texture.HOUSE\" do nové složky Texture.CSA a pak do ní rozbal ty nové textury.
By Fila69
#67495
aha takhle tak díky moc za radu
Uživatelský avatar
By Pavel
#67498
Nebo jednodušší, vem jen ty nové textury z webu a zkopíruj je do Texture.HOUSE a potvrď přepsání.
By loquito
#70550
já mám trochu jinačí problém s 747 new pro PMDG. při zobrazení (jako je thread o něco víš) tak mám přes 747ičku takový divný šedivý čáry a není to čistý.
By loquito
#70578
joj sorry, měl jsem to na paměti při psaní threadu ale pak mi to vypadlo :-D tu jest screen:
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Uživatelský avatar
By Čondra
#70579
nakopírovat do skožky texture.csa zbytek z texture.house
EDIT: Tak ne, pardon :)
Uživatelský avatar
By Pavel
#70604
No, spíš takhle: \"testoval už někdy někdo ty textury v FSX?\"... já nevim, tohle letadlo nelítám, ale jeslti to jsou ty textury co jsem tehdá dělal s Ondrou Mastíkem, tak jsme to testovali jen v FS9.
By loquito
#70692
ahá tak to možná bude ono, že to nejspíš nebude do FSX :-(...jsem si ho stáhnul právě pro PMDG 747. Bylo by možné ho udělat i pro FSX?
Uživatelský avatar
By Pavel
#70696
Možné by to bylo, protože ty textury polohově sedí, ale je tam něco blbě (alfa kanály?) a já nevím, jak to uložit pro FSX dobře. U jiných letadel mi v FSX fungovaly i FS9 textury, takže jsem to nikdy neřešil. Sorry.
By Kendy
#71917
Zdar pánové z CSA VA....trochu jsem se nudil a spáchal jedno s \"trsátek\" alá kreditka OK-GEB. Nejsem mistr světa,tak snad se povedl aspon trochu. :o) Kdo chcete,můžete tahat na : http://www.flightsimulator.cz/ke-stazeni
Uživatelský avatar
By CSA222
#71997
Ahoj všem, jelikož nejsem přeborník ve vytváření repaintů a rád bych jeden měl na svém MDéčku tak tímto prosím nějakého umělce, který by se popral s tímto paintkitem a vytvořil z něj \"trsátkový\" nátěr, předem děkuji!!
Uživatelský avatar
By Gelba
#72000
[quote="Kendy"]Zdar pánové z CSA VA....trochu jsem se nudil a spáchal jedno s "trsátek" alá kreditka OK-GEB. Nejsem mistr světa,tak snad se povedl aspon trochu. :o) Kdo chcete,můžete tahat na : http://www.flightsimulator.cz/ke-stazeni[/quote]

Ty že nejsi mistr světa? :) Tvoje repainty nemají chybu!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9