Forum zaměřené na vše o letadlech, sceneriích, addonech a ostatním z Microsoft Flight Simulatoru.
Uživatelský avatar
By tmx
#52214
Z důvodu mírného znudění bulíky nabízím originální DVD Wilco 737 PIC (classic generation). Jde o nejnovější verzi, obsahuje všechny verze - 300,400,500, kompatibilní s XP i Vistami a zároveň pro FS2004 i FSX.
Koupeno na začátku ledna, jednou nainstalováno, dvd je zcela v pořádku, manuál taky.

Nutnost pro všechny piloty Air Prague!! :)

Buď by byla možná výměna za Wilco Airbus vol. 1 (A320) (krabicovku nebo i download verzi), případně cena 600 Kč včetně poštovného.

Obrázek


Má někdo zájem? :)
Uživatelský avatar
By tmx
#52235
Ne, říkám 600! :) Ačkoliv určitá sleva by mohla být možná, obvzlášť, pokud by sis to odebral osobně...
By ctom
#52239
Amálko, tipoval jsem, že začneš na 400, překvapil jsi :)
Uživatelský avatar
By amalka
#52241
[quote="tmx"]Ne, říkám 600! :) Ačkoliv určitá sleva by mohla být možná, obvzlášť, pokud by sis to odebral osobně...[/quote]

Tak to tě ještě necháme pár dní vycukat. :P
Uživatelský avatar
By tmx
#52253
Měli bychom snad zájemce o tento božský addon za 400? Slyším dobře, že kapitán Suchánek zvyšuje nabídku na 400? :)
Uživatelský avatar
By Čondra
#52282
[pirate]Říkáš, že za 100,- to pálíš?? :P[/pirate]
Uživatelský avatar
By tmx
#52661
Aukce ukončena. 737 PIC přeletělo k novému majiteli za 700 Kč. :)
Uživatelský avatar
By Čondra
#52677
[quote="tmx"]Aukce ukončena. 737 PIC přeletělo k novému majiteli za 700 Kč. :)[/quote]
[rejp]Žide, za 700,-[/rejp]
Uživatelský avatar
By tmx
#52712
Nabídnul, tak jsem souhlasil. :) Levněji než za 900 ho nedostaneš.
Uživatelský avatar
By Pavel
#72457
No, jestli plánuješ provozovat FSX, tak je tohle dost nutností, nevzdával bych se toho.
Uživatelský avatar
By amalka
#72464
Přidává to Red Bull racing, F18, letadlovky atp. Nějaká města v lepším rozlišení navic imho ještě. Nic bez čeho by se nedalo být, ale třeba ta F18 je skutečně velice povedená a hlavně frame rate friendly.
Uživatelský avatar
By Jindřich
#72542
Nemá někdo z vás náhodou FS2002 (opravdu hledám FS8), verzi Pro? (Professional).
Potřebuju soubor GMAX.CAB z CD2.
Ironií je, že tento kabinet jediný obsahuje tool, jehož pomocí se dají dělat různé vylomeniny ve FS9/FSX. Novější SDK-čka už to neumí i když obsahují tento tool nativně ve všech vydáních, ale v \"lepší\" verzi...
FS8 mám, ale bohužel ne Pro verzi...
Holt Mrkvosoft.
Uživatelský avatar
By Ico
#72543
Jindra> mam, zistim, dam echo ;)
Takze zajtra po ranu by to mohlo byt tu (odkaz na download), samozrejme uvidime ake to je velke...
Uživatelský avatar
By Ico
#72573
Jindra> omluva, chybicka komunikace ;) upload bude snad v podvecer, kolega nema cas kvoli praci, ale bude :)
Uživatelský avatar
By Jindřich
#72618
Díky!
Jinak, horší free hosting jsem ještě neviděl. Už to stahuju snad podesáté, vždycky to buď padne, nebo se stáhne jen část. Snad se to nakonek stáhne..
Uživatelský avatar
By Ico
#72626
aaaa sry neskusal som, mas typ kam najlepsie to dat? Dam echo kolegovi... ok dava to na edisk.cz, snad to uz bude ok...