Pro otázky ohledně software a připojení na VATSIMu. SB, FSInn, ASRC, VRC, EuroScope, ServInfo, ActiveSky a další.
By Tomis
#79731
Ahoj, mám problém s SB4 ve FS9.
Když zapnu squawkbox ve FS9, tak jde vše normálně, ale když dám connect tak se sice připojím a ukáže se mi Connect to multiplayer session via lobby, ATC se mi ukážou, ale neukazují se my tam ostatní letadla, jen default z flight simulatoru a ten rámeček Connect to multiplayer session via lobby je tam pořád :( :/
Prosím poraďte nevím si rady.
Uživatelský avatar
By Ico
#79753
No to je scifi, hned ma napadlo aspon toto na zaciatok, v poslednej zalozke tych vsemoznych hovadin dat \'default\'. Zavriet SB4, najlepsie aj FS a znovu spustit. Pokial sa stalo ze si tam nieco menil tak mozno toto je problem. Ak nie, pozriet vo Windows Firewall-e aby boli povolene FS9, SB4 a popr ine addony.
By Tomis
#79765
[quote="Ico"]No to je scifi, hned ma napadlo aspon toto na zaciatok, v poslednej zalozke tych vsemoznych hovadin dat \'default\'. Zavriet SB4, najlepsie aj FS a znovu spustit. Pokial sa stalo ze si tam nieco menil tak mozno toto je problem. Ak nie, pozriet vo Windows Firewall-e aby boli povolene FS9, SB4 a popr ine addony.[/quote]

Bohužel to nepomohlo. Nesouvisí s tím že jsem přeinstaloval antivirus z Nortona na Eset, protože od té doby my to nefunguje?
Uživatelský avatar
By Čondra
#79767
[quote="Tomis"]Bohužel to nepomohlo. Nesouvisí s tím že jsem přeinstaloval antivirus z Nortona na Eset, protože od té doby my to nefunguje?[/quote]

ESET je právě v pohodě, ale musíš mít NOD32 antivirus, ne ESET4 SmartSecurity, nebo jak tomu říkají. Ty musíš mít vpylej firewall, řízení uživatelských účtů...
By Tomis
#79768
ESET je právě v pohodě, ale musíš mít NOD32 antivirus, ne ESET4 SmartSecurity, nebo jak tomu říkají. Ty musíš mít vpylej firewall, řízení uživatelských účtů...
Ani tohle nepomohlo, pořád to tam mám :( :/
Uživatelský avatar
By Čondra
#79769
Tohle mi to taky dělalo. Potom jsem přešel na FSInn, je to víc options user friendly.
By Tomis
#79771
[quote="Čondra87"]Tohle mi to taky dělalo. Potom jsem přešel na FSInn, je to víc options user friendly.[/quote]

Já bych taky rád přešel na FSInn, ale ten my taky nefunguje, vyhodí my to řady chyb.
By Kuba5
#79773
Pokud se ti to samo nepřipojilo do session tak dej Multiplayer > Connect a samo se ti tam objeví SB. Tak se na něj připoj. Kdyby se ti tam neobjevil tak do IP napiš: localhost. Mě se to kolikrát taky samo nepřipojí.
By Tomis
#79774
[quote="Čondra87"]Tak je chyba mezi židlí a počítačem.[/quote]

V kolik přijedeš na intr, jestli by ses na to mohl podivat? Jo a FSInn my fungoval na XP bez problému, i instalace, ale když jsem přešel na WIN7, tak tam my to už nešlo.
By Tomis
#79776
[quote="Kuba5"]Pokud se ti to samo nepřipojilo do session tak dej Multiplayer > Connect a samo se ti tam objeví SB. Tak se na něj připoj. Kdyby se ti tam neobjevil tak do IP napiš: localhost. Mě se to kolikrát taky samo nepřipojí.[/quote]

Taky nefunguje.
Uživatelský avatar
By Pavel
#79779
No, a co v options zrušit Auto join MPP session, pak reset FSky, pak spustit SB a pak připojit ručně do MPP, jak tady Kuba popisuje?
Uživatelský avatar
By Čondra
#81415
ESET Samrt Security je bordel
ESET NOD32 Ti pojede bez problémů
By SWR2831
#83876
Ahoj vsichni, mozna mate stejny problem. Jde o SB4. Od vcerejska (02.06.11) jsem doslova bombardovan ERRORAMA po zapnuti Squawkboxu,lepe receno hned po pripojeni na Vatsim. Fakt opruz. Letel jsem (chtel jsem letet) z Vidne na Kanary, po dvou hodinach letu to zacalo az mi to schodilo samozrejmne cely FS. no super,ze? Drive to nebylo tak hrozny. To ERROR okno se mi zobrazilo jen zridka,ale i tak hruza. Stacilo spatne kliknout a FS se vypnul. Proste je to des a hruza. SB4 se i sam odpojuje od site.Nevim co s tim a mam uz toho plny zuby, protoze sehnat a vytisknou charty, trasu vyhledat a letoun konfigurovat zabere pomerne dost casu (vic jak samotny let nekdy). Toho dne jsem to zkusil 2x. Pokazde mi po nake dobe spadl FS. Takze mi jaksi dosli nervy! ;) Nebudu tu pripravu delat znova,ze jo?! Pokud nekdo neco vite, tak se prosim ozvete...uvidime se nahore.
Uživatelský avatar
By George_L
#83877
Nevím, ale nedoporučuje se mít k FS9 raději SB3? Asi se u SB4 píše, že to jede i s FS9, ale co tak sleduju na foru, spíš jsou s tím problémy. Já lítám pořád FS9+SB3 a bez problémů.
By Nipik
#83879
Zdravim
nevim jakej mas OS , ale me SB4 ve spolupraci win7 a FS9 delalo taky neplechu, doporucuju SB3 zda se mi lepsi :)
By SWR2831
#83911
[quote="Nipik"]Zdravim
nevim jakej mas OS , ale me SB4 ve spolupraci win7 a FS9 delalo taky neplechu, doporucuju SB3 zda se mi lepsi :)[/quote]

Jo ja to skusil s SB 3 ale ten je jen pro FS2002 nebo 2004. Ja mam FSX. Deinstalace taky nepomohla.FSInn a FSCopilot taky nejde protoze se nechce nainstalovat. Mozna bych mel napad,ale navim jak na to. Vite jak se da vypnout ve Windowsu ty varovaci okna? Me to fakt nezajima, ze neco "nefunguje"... stejne to funguje. Pocitac mam dost dobrej..
By oupa
#83913
Ono když se vlákno jmenuje SB4 + FS9, tak se předpokládá ze uživatel má FS9 :-)
Uživatelský avatar
By George_L
#83915
[quote="oupa"]Ono když se vlákno jmenuje SB4 + FS9, tak se předpokládá ze uživatel má FS9 :-)[/quote]

Já jsem si říkal, jak jsem přišel na to, že má FS9 ;)
Uživatelský avatar
By Adam
#83932
Ahoj!
Já s tím měl taky problém – s instalací FSInn a FSCopilot, nešlo to nainstalovat ani na FS9 ani na FSX (pořád to při instalaci házelo nějakou chybu), ale pomohlo mi toto: http://www.apollo3.com/download/download.php?id=44 (prográmek, který by chybu měl napravit). Pokud ani toto nepomůže, pak už nevím; možná registry. Každopádně to zkus. P.S. A jestliže máš FSX, doporučoval bych ti přejít místo Squawkboxu na FSInn. Napiš, jak jsi dopadl.