Určené pro všechny, kteří chtějí sdílet s ostatními své zážitky z virtuálního létání formou screenshotů, ale i videa.
Uživatelský avatar
By Čondra
#85530
[quote="Stanislav Pour"]Pěkně to vedou pánové z Letiště Praha koukám.[/quote]
Dyť to spojují s ČSA, tak čemu se divíš? :)
Uživatelský avatar
By amalka
#85531
To je kůli spotterům, kteří neváhali stříhat do plotu díry na objektiv. A že jich tam bylo docela dost (těch děr).
By Tommy
#85532
Někde jsem zaslech, že prej do plotu někdo vystříhal díru....tak nevím..

PS: Co udělá Amálka 3 sekundy předemnou jsem bohužel nemohl vědět :D
Uživatelský avatar
By George_L
#85533
Co jsem pročítal diskuzi u fotky, tak tam prý někdo vystříhal něco většího, že už by tam asi někdo i prolezl. To je samozřejmě neomluvitelné, ale místo aby si to lépe hlídali a třeba to tam upravili, aby se nemuselo stříhat, vymyslí toto. Osobně si myslím, že kdyby tam dali poloviční plot s podobnými ostny otočenými dovnitř areálu, nikdo nebude nic stříhat ani tam nepoleze. Ale vevnitř by se třeba někdo mohl říznout, tak se to udělá takto.
Uživatelský avatar
By roadmonster
#85535
...no, já už se po poslední zkušenosti (taky právě když už jsem viděl ten zdvojenej plot) zařekl, že příště na spotting jedině se štaflema ;)
Uživatelský avatar
By amalka
#85536
[quote="roadmonster"]...no, já už se po poslední zkušenosti (taky právě když už jsem viděl ten zdvojenej plot) zařekl, že příště na spotting jedině se štaflema ;)[/quote]

Na spotting na LKPR se zásadně chodí s letadlem... :P
By vascon
#85565
hmmm,stačilo by dole pletivo s normálními oky a nahoře s většími (nejlépe čtvercovými). Zvěř by tím neprolezla a ostatní \"zvěř\" taky ne, protože by byla spokojená, že tam může prostrčit objektiv.
By Gozer
#87760
[quote="Jindra"]Kdo najde VOR? :-)
http://www.airliners.net/photo//1601515/L/[/quote]


Není to ta "drátěná kytička" vpravo dole? Ale k čemu je to síťování kolem ( že by to bránilo rozházení jednotlivých paprsků odrazem od členitého terénu pod vysílačem ) ?
Uživatelský avatar
By amalka
#87937
Momentky z páteční návštěvy LKVO za účelem opalování a popíjení kávy.:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

P.S. Odpoledne se ohlásil vyjící turboprop, ze kterého se vyklubal PA-42 Cheyenne, chvíli couval a zase popojížděl dopředu na stojánce, pak konečně mocně zareverzoval a z něho se vyvalil v džínách DC. :P Každopádně motorové přístroje velikosti pětikoruny jsem viděl poprvé.
Uživatelský avatar
By tmx
#87938
Co to je za camo? Jdu to postnout na Lotus forum, ať udělají repaint... :D
Uživatelský avatar
By George_L
#89129
[quote="rc_czech"][quote="George_L"]Hmmm, jsem nevěděl, že už takhle lítá...

http://www.airportal.hu/spotter-forum/v ... f=7&t=5779[/quote]

Nectes planes.cz? :o[/quote]

Zas tak často ne, jdu za trest do kouta ;) Právě na PLANES.CZ jsem našel fotku z Budapešti, ale že už je nasazen v provozu jsem nezaregistroval.

Téměř denně procházím IDNES, LIDOVKY, IHNED, E15... abych mohl informovat co nového v letectví ;) (na PLANES.CZ nějak mezbývá čas)
By rc_czech
#89132
[quote="George_L"]
Téměř denně procházím IDNES, LIDOVKY, IHNED, E15... abych mohl informovat co nového v letectví ;) (na PLANES.CZ nějak mezbývá čas)[/quote]
A za to ti dekujeme :)
Hlavne ja, ktery trikrat tydne vidi Udalosti a pak se divi, ze mame noveho minista, novou (vladni) krizi, ... tak alespon z toho letectvi nic neutece :)
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 15